Таку думку висловив у вечірньому зведенні у вівторок, 7 червня, в телеграмі голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
“Міста вільної Луганщини «прикривають» один одного. Всі населені пункти щодня руйнуються ворожим вогнем, нам потрібна далекобійна артилерія, яка зможе відкинути ворожу, тоді орки не зможуть розстрілювати наші міста, а у прямому бойовому зіткненні – Росія точно програє”, – зазначив очільник ОВА.
Він також нагадав, що росіяни щосили намагаються захопити Сєвєродонецьк та «перерізати» трасу Лисичанськ – Бахмут. Обласний центр важко втримувати, але загарбники не контролюють місто, підкреслив Гайдай.
За його словами, під щільними ворожими обстрілами постійно перебуває Лисичанськ, місто обстрілюється виключно важкою зброєю великих калібрів. Гатять умисно по місцях, де можуть переховуватися люди, сказав голова ОВА.
Читайте також:
ЗСУ закріпилися в Сєвєродонецьку і тримають місто, – мер
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!