В районі ООС ЗСУ відбили шість ворожих атак та ліквідували майже 100 окупантів

У районі проведення операції Об’єднаних сил наші військові за добу відбили шість ворожих атак, знищили чимало техніки та живої сили противника.

Про це увечері в п’ятницю, 25 березня, повідомила пресслужба ОТУ “Схід”.

“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” російські фашистські війська не полишають спроб  прорвати нашу оборону на окремих напрямках. Зокрема, 25 березня, українські захисники відбили 6 ворожих атак”, – йдеться в повідомленні. 

Наші воїни знищили:

  • особового складу – до 100 осіб
  • танків – 8
  • БТР – 7 (з них пошкоджено – 1)
  • БМП – 7
  • ББМ – 1
  • автомобілів – 8
  • БПЛА – 2.

Крім того, знищена одна самохідна реактивна установка, призначена для розмінування, УР-77.

Читайте також:
ХРОНІКА ОБОРОНИ УКРАЇНИ. День 30 – 25.03.2022. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна