До 60% російських ракет в Україні не досягають цілей, – розвідка

Розвідка у Сполучених Штатах Америки оцінює, що до 60% ракет із точним наведенням, які Російська Федерація використовує для атак на Україну, не досягають цілей.

Про це вранці в п’ятницю, 25 березня, інформує Reuters із посиланням на трьох американських чиновників, які ознайомлені з даними розвідки.

За оцінками Пентагону, Росія випустила по Україні понад 1200 ракет усіх видів з початку війни. Американські чиновники не сказали, скільки з них влучили в цілі.

Три офіційні особи США заявили, що, за оцінками експертів, рівень невдач Росії змінюється щодня, залежить від типу ракети, яка запускається, і іноді може перевищувати 50%. Двоє з них сказали, що він досяг 60%.

Один із чиновників зазначив, що розвідка показала: російські крилаті ракети повітряного базування мали збій у діапазоні від 20% до 60% залежно від дня.

Такий високий рівень провалів може включати що завгодно, від невдач запуску до того, що ракета не вибухнула при ударі.

Офіційні особи США, які говорили на умовах анонімності через конфіденційність інформації, не розкрили, що саме спричиняє високі показники невдач російських ракет.

За даними проєкту протиракетної оборони Центру стратегічних і міжнародних досліджень, Росія розмістила в Україні два типи крилатих ракет повітряного базування – Х-555 і Х-101.

У Reuters не змогли визначити стандартний рівень провалів для крилатих ракет повітряного базування. Двоє експертів сказали, що будь-який рівень невдач вище 20% є високим.

У Кремлі та міністерстві оборони Росії не надали коментаря виданню.

Читайте також:
ХРОНІКА ОБОРОНИ УКРАЇНИ. День 30 – 25.03.2022. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

У Пентагоні вважають, що ЗСУ здатні й готові повернути окуповані території, – CNN

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна