Молдова закрила повітряний простір через війну Росії проти України

Молдова закрила повітряний простір у зв’язку з нападом Російської Федерації на Україну.

Про це заявив міністр інфраструктури Андрей Спину, інформує Newsmaker.

“З огляду на ситуацію у регіоні, Вища рада безпеки рекомендувала закрити повітряний простір на території Молдови. Орган цивільної авіації виконає рекомендацію, повітряний простір закриють з 12:00“, – повідомив урядовець.

Рейси будуть спрямовувати в інші аеропорти.

Раніше Вища рада безпеки вирішила запровадити у Молдові надзвичайний стан у зв’язку із нападом Росії на Україну.

Читайте також:
ХРОНІКА ОБОРОНИ УКРАЇНИ. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна