У Збройних силах запрацювала Школа спеціалістів зв’язку і кібербезпеки

У Збройних силах України запрацювала Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки.

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю Командування Військ зв’язку і кібербезпеки ЗСУ.

Її відкрили на базі 179 об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку, розташованому в Полтавській області.

До Школи набрали перших курсантів з півсотні військових-контрактників.

“Упродовж двомісячного терміну у нас проходитиме підготовка як сержантів базового рівня, так і начальників комплексних апаратних зв’язку. Причому під час фахової підготовки за спеціальностями курсанти опановуватимуть і програму розвитку командирських якостей ланки молодших командирів”, – сказав начальник школи підполковник Сергій Михайліченко.

Навчальні програми передбачають і підготовку екіпажів комплексних апаратних зв’язку та організацію управління при їхньому розгортанні.

Програма навчання та матеріально-технічна база школи складені із урахуванням досвіду бойових дій з відсічі російської агресії на території Донецької та Луганської областей.

Такий підхід у подальшому максимально скорочує строки приведення апаратури та обладнання у вищі ступені бойової готовності та якісної організації зв’язку.

Новацією навчання у школі спеціалістів зв’язку та кібербезпеки стало посилене вивчення іноземної мови.

Це значно сприятиме не тільки розвитку комунікації з іноземними колегами за фаховими напрямками, а й буде кроком у особистому самовдосконаленні військовослужбовців Збройних сил України.

Школа спеціалістів зв’язку та кібербезпеки найближчим часом очікує близько сорока армійців, що є кандидатами до складу окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго.

Читайте також:
Українські миротворці знищили військову базу бойовиків у ДР Конго. ВІДЕО

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.
[sendpulse-form id="91944"]