МОУ вперше сформує кадровий резерв за новими стандартами

У Міністерстві оборони та Збройних силах України завершили оцінювання військових за підсумками 2021 року з наданням висновків щодо відповідності їх займаним посадам та визначенням перспектив подальшого службового використання

Про це інформує пресслужба МОУ в п’ятницю, 14 січня.

“За його результатами відтепер формуватиметься Резерв кандидатів для просування по службі та Кадровий резерв для просування по службі на посади, призначення на які погоджуються з президентом України”, – йдеться у повідомленні.

Кадровий резерв буде складено вперше.

“А у перспективі його особливістю стане визначення Комісією Міністерства оборони України з відбору кандидатів до призначення на посади рейтингу кожного військовослужбовця на підставі оцінки його службової діяльності з урахуванням додаткових критеріїв ділових, моральних, професійних та індивідуальних якостей”, – додали в міністерстві.

Відповідно до доручення президента України від 30 квітня 2021 року №1520/у, подання на розгляд кандидатів на посади, призначення на які погоджуються з президентом України, буде здійснюватися за рейтинговим принципом, виключно з числа осіб, яких було зараховано до Кадрового резерву.

Одночасно такий же підхід буде застосований під час формування Резерву на решту посад, що комплектуються особами вищого офіцерського складу.

Кандидати на посади, призначення на які здійснюються президентом України, також розглядатимуться Комісією з відбору, за підсумками роботи якої формуватиметься рейтинговий список та направлятиметься до офісу президента.

До Резерву, який затверджується міністром оборони України, включаються наступні типові посади:

  • вищого офіцерського складу, крім посад, призначення на які здійснюється президентом України;
  • офіцерського складу, апарату Міністерства оборони України (незалежно від штатно-посадової категорії);
  • офіцерського складу Збройних сил України, військових частин, закладів (установ), безпосередньо підпорядкованих Міноборони зі штатно-посадовою категорією “полковник”.

“Відповідно до нововведень затвердження Резерву тепер відбуватиметься до 30 березня. Також ключовою відмінністю є надання права Головнокомандувачу Збройних сил України затверджувати Резерв, до якого включаються посади у ЗСУ зі штатно-посадовими категоріями “полковник”, крім посад, призначення на які здійснюється міністром”, – додали в міністерстві.

Читайте також:
Перед підвищенням грошового забезпечення офіцерам Збройних сил понизять штатні категорії

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест із вартими уваги статтями "Новинарні".