Понад половина громадян України не підтримують обов’язкову COVID-вакцинацію, – соціологія

 

Понад 50% громадян України не підтримують рішення про запровадження обов’язкової вакцинації для всього повнолітнього населення держави.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва спільно з Центром політичної соціології упродовж 14-24 серпня 2021 року.

Так, 51,6% опитаних виступають проти запровадження обов’язкової вакцинації для всього повнолітнього населення і лише 23,4% підтримують таку ідею.

Водночас 50,2% українців підтримують рішення про запровадження обов’язкової вакцинації для всіх медичних працівників (28,9% – не підтримують); 42,1% – для працівників освіти (34% – не підтримують); 39,6 – для військовослужбовців та правоохоронців (33,7% – не підтримують).

Загальна кількість опитаних – 2001 респондент по всій території України (за винятком окупованих територій). Вибірка репрезентативна за такими показниками, як стать, вік, тип поселення та область проживання. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Читайте також:
Вакциновані українці отримають карантинні пільги від Кабміну


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна