Російський школяр поставив на місце Путіна, який помилився, розповідаючи про битву під Полтавою

 

Президент Росії Володимир Путін, розповідаючи школярам про битву під Полтавою, переплутав Семирічну війну з Північною, і отримав “урок історії” від обізнаного учня.

Про інцидент, який стався під час зустрічі Путіна зі школярами у Владивостоці, розповідає російське видання “РБК“.

“Чого Петро I Семирічну війну вчинив? Чого він зі шведами там сім років воював?.. І взагалі, битва під Полтавою. Ви уявляєте, де Полтава? Де Швеція, а де Полтава – а вирішальна битва між арміями Петра I і Карла XII відбулася під Полтавою. Вибачте, ніфіга собі, що це там всі робили під цією Полтавою?” – розмірковував президент РФ.

Він зауважив, що “це все має значення”, бо “дозволить нам використовувати всі ці знання минулого для кращого розуміння сьогодення й ухвалення рішень, яке вплине на майбутнє”.

Після цього в монолог Путіна втрутився учень, який вказав президенту на помилку, адже насправді Петро І розпочав зі Шведським королівством не Семирічну, а Північну війну.

Школяр наголосив, що це був конфлікт з однією з найбільш потужних морських держав, який тривав 21 рік – з 1700-го по 1721-й (на відміну від Семирічної війни, що відбувалася у 1756-1763 рр.).

“Чотири рази ми програли, а на п’ятий виграли. Ось так” – підкреслив юнак.

“Спасибі за поправочку”, – відповів Путін.

“Але перший раз вони програли під Нарвою. А виграли врешті-решт таки під Полтавою”, – додав президент.

Як писала “Новинарня”, в липні 2021 року на сайті Кремля було оприлюднено статтю Володимира Путіна українською та російською мовами “про історичну єдність росіян та українців”.

У статті, серед іншого, Путін заявляє, що “справжня суверенність України можлива лише в партнерстві з Росією”, а також що українській владі не потрібен Донбас, оскільки той “мирним шляхом не прийме нинішню політику Києва”.

Читайте також:
Новий пошук “зовнішнього ворога”: чому Путін написав “статтю” про Україну


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна