Залужний провів заключну конференцію щодо навчань “Об’єднані зусилля”

 

У Генеральному штабі Збройних сил України відбулася заключна планувальна конференція з підготовки стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля – 2021” під керівництвом нового головнокомандувача ЗСУ генерал-майора Валерія Залужного.

Про це в середу, 18 серпня, повідомила пресслужба ГШ ЗСУ.

“Стратегічне командно-штабне навчання “Об’єднані зусилля – 2021″ є плановим заходом та підсумком підготовки Збройних сил України, яка тривала протягом поточного року”, – цитує  Залужного його пресслужба.

Головнокомандувач ЗС України наголосив, що заходи в рамках СКШН будуть відбуватися відповідно до плану, розробленому та узгодженому в ході попередніх конференцій.

Участь у конференції взяли керівництво Збройних сил України, командувачі видів, окремих родів військ (сил), представники органів військового управління, навчальних закладів та наукових установ Міністерства оборони та ЗС України.

Довідково: 
Стратегічне командно-штабне навчання “Об’єднані зусилля – 2021” буде проведено з Командуванням об’єднаних сил Збройних Сил України із залученням визначених органів військового управління, військових частини, сил і засобів Збройних сил України, інших складових сил оборони держави.
Очікується участь в “Об’єднаних зусиллях-2021” й іноземних представників та підрозділів від близько 15 країн-членів НАТО та партнерів.
Активна фаза відбудеться наприкінці вересня цього року практично на всіх полігонах ЗС України, а також в акваторії Чорного та Азовського морів під керівництвом Головнокомандувача ЗС України.
СКШН пройде у три етапи. Будуть відпрацьовані питання управління силами оборони держави під час відсічі збройної агресії.
Очікується, що “Об’єднані зусилля – 2021” за масштабом перевершать аналогічні минулорічні навчання.

Читайте також:
У Наєва готуються до масштабних навчань “Об’єднані зусилля”: що відомо про маневри


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.