Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому директору Департаменту Міністерства оборони України, який закупив неякісну техніку на понад 8,7 млн гривень.
Про це повідомив пресцентр ДБР у вівторок, 17 серпня.
“Посадовець, зловживаючи владою, закупив так звані антиснайперські системи. Експертиза встановила, що прилади непридатні для використання у Збройних силах України. Вони містили демаскуючі елементи, що становило загрозу для життя та здоров’я військовослужбовців під час використання зазначених приладів у бойових умовах. Прилади до того ж не відповідають потребам закупівлі, через що державі було завдано збитків на понад 8,7 млн гривень”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що колишній високопосадовець Міністерства оборони України підозрюється у перевищенні військовою службовою особою влади та службових повноважень, тобто умисному вчиненні дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, вчиненого групою осіб, в умовах особливого періоду, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 426-1 КК України).
У пресцентрі офісу генпрокурора назвали посаду підозрюваного – свого часу він був директором Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України.
У разі доведення вини йому загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Читайте також:
ДБР оголосило підозру директорці підприємства за заволодіння 5,4 млн грн під час будівництва казарм для ЗСУ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!