Державне оборонне замовлення 2021 року виконується, – Уруський

 

Під час наради щодо стану виконання державного оборонного замовлення у 2021 році представники держзамовників надали доповіді, згідно з якими ДОЗ у цьому році виконується.

Про це заявив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, який головував на нараді 23 липня.

“Згідно з наданими представниками держзамовників доповідями, ДОЗ у поточному році виконується. Загальний обсяг фінансування оборонного замовлення на 2021 рік становить понад 27 млрд грн. Станом на сьогодні замовниками укладені нові та пролонговані перехідні державні контракти на суму понад 16 млрд грн (або майже 61% від загального обсягу фінансування, передбаченого ДОЗ 2021)”, – поінформував Уруський у фейсбуці.

За його словами, державних замовників було поінформовано, що наказом Мінстратегпрому від 20 липня 2021 року № 126 “Про деякі питання формування та ведення реєстру виробників продукції, робіт і послуг оборонного призначення, закупівлі яких становлять державну таємницю”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 23 липня 2021 року за №951/36573, було надано можливість до 31 грудня цього року здійснювати проведення закупівель відповідно до Закону “Про державне оборонне замовлення» відповідно до річного плану закупівель та затверджених основних показників оборонного замовлення на 2020 та 2021 роки (як це передбачено прикінцевими та перехідними положеннями Закону України “Про оборонні закупівлі”).

“Також під час наради було презентовано робочий прототип електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів), який створюється на виконання Закону України “Про оборонні закупівлі”. Учасники заходу ознайомилися з електронною конфігурацію реєстру та порядком його користування”, – зазначив він.

Як зазначив Уруський, наразі формується нормативна база для роботи реєстру, початок повноцінного функціонування якого заплановано на першу половину серпня 2021 року.

Читайте також:
Зеленський стимулює “Укроборонпром” до виконання державного оборонного замовлення навіть без закону, – Гусєв

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна