Україна перемогла Північну Македонію в другому поєдинку на Євро-2020. ФОТО, ВІДЕО

доповнено

У четвер, 17 червня, національна збірна України із рахунком 2:1 перемогла команду Північної Македонії у другому матчі на Євро-2020.

Як передає “Новинарня“, поєдинок пройшов у румунській столиці на стадіоні “Арена Націонале”.

У першому таймі у ворота суперника на 29 хвилині влучив півзахисник Андрій Ярмоленко.

Через п’ять хвилин рахунок на нашу користь подвоїв центральний нападник Роман Яремчук (34 хв. 2:0).

У другому таймі у ворота збірної України забив македонський півзахисник Езджан Аліоскі (57 хв. 2:1).

Склад збірної України: Бущан, Степаненко,  Ярмоленко (Циганков, 70 хв.), Малиновський, Яремчук (Бєсєдін, 70 хв.), Шапаренко (Сидорчук, 78 хв.), Забарний, Миколенко, Зінченко, Караваєв, Матвієнко.

Головний тренер – Андрій Шевченко.

Склад збірної Північної Македонії: Дімітрієвський, Адемі, Мусліу, Аліоскі, Пандев, Рістовський, Д.Велькоський, Ніколов (Трайковський, 46 хв.), Барді, Спіровський (Чурлінов, 46 хв.), Ельмас.

Головний тренер – Ігор Ангеловський.

Арбітром поєдинку був аргентинець Андрес Рапалліні.

Україна Північна Македонія 1 Україна Північна Македонія 2 Україна Північна Македонія 3
<
>

На матч національних збірних України та Північної Македонії до Бухареста з’їхалися кілька тисяч українців із різних областей, зокрема вболівальники і з тимчасово окупованих територій.

У турнірі беруть участь 24 збірні, розбиті на шість груп. До 1/8 фіналу вийдуть по дві кращі команди з кожного квартету плюс іще шість кращих команд, які посядуть треті місця у своїх групах.

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.