Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що на пошту посольства Угорщини у Києві невідомі надіслали погрози та підписалися як “патріоті Украині”.
Про це дипломат написав у твіттері у вівторок, 26 січня.
“Комусь дуже потрібні дешеві провокації напередодні візиту Петера Сійярто. На пошту посольства Угорщини надіслали погрози “патріоті Украині”, – зазначає Кулеба.
“Автори, очевидно, за межами України – інакше дві помилки в слові “Україна” не пояснити”, – додав міністр закордонних справ.
Комусь дуже потрібні дешеві провокації напередодні візиту Петера Сійярто. На пошту посольства Угорщини надіслали погрози «патріоті Украині» (мова оригіналу) 🤦🏻♂️
Правоохоронці вже працюють. Автори, очевидно, за межами України — інакше 2 помилки в слові «Україна» не пояснити. pic.twitter.com/h6TAvd9rk4
— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) January 26, 2021
Як інформувала “Новинарня“, міністр закордонних справ Угорщини Сійярто 27 січня прибуде в Україну з робочим візитом.
Наприкінці минулого року Петер Сійярто попросив ОБСЄ направити на Закарпаття моніторингову місію через обшуки в функціонерів одного із місцевих благодійних фондів.
Читайте також:
Впійманого з контрабандою на кордоні України угорського ексдепутата виключили з партії
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!
Ми виправдовуємо довіру!
......
〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.