Головне управління розвідки запровадило нагородну зброю

 

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України запровадив для розвідників відомчі заохочувальні відзнаки “Вогнепальна зброя” і “Холодна зброя”.

Відзнаки встановлені наказом начальника ГУР МОУ від 25 листопада 2020 року № 146, який набрав чинності 5 грудня. Цим же наказом затверджено положення про відзнаки, пише видання Ukrainian Military Pages.

Положенням визначається, що відзнакою “Вогнепальна зброя” є вогнепальна зброя заводського виробництва, яка має заводське маркування та товарний знак, а відзнакою “Холодна зброя” – шабля, палаш, кортик та ніж.

Відзнаками “Вогнепальна зброя” і “Холодна зброя” нагороджуються військовослужбовці Головного управління розвідки МОУ за визначні заслуги у зміцненні національної безпеки держави, бездоганну багаторічну службу, зразкове виконання військового (службового) обов’язку, виявлені при цьому честь і доблесть.

Крім того, цими відзнаками можуть нагороджуватися військовослужбовці інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, а також громадяни України, які звільнені з військової служби у запас або у відставку з правом носіння військової форми одягу, за:

  • сприяння у виконанні покладених на Головне управління розвідки завдань;
  • визначні заслуги у зміцненні нацбезпеки держави;
  • забезпеченні обороноздатності України;
  • захисті конституційних прав і свобод людини і громадянина;
  • за вагомі заслуги перед державою у сферах діяльності Головного управління розвідки МО України;
  • сприяння у виконанні завдань розвідки.

Нагородження здійснюється наказом начальника ГУР МО України.

Читайте також:
Суд зобов’язав прокуратуру зареєструвати провадження про роздачу нагородної зброї Аваковим

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест із вартими уваги статтями "Новинарні".