Розвідка встановила, з яких російських підприємств завозять міни на Донбас

 

Воєнна розвідка сьомий рік фіксує використання російськими військами забороненої зброї та порушення окупантами норм міжнародного права.
Зокрема, боєприпаси РФ завозить із заводів у Самарській та Новгородській областях. 

Про це представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив в ефірі телепередачі “PRO Військо”, передає пресслужба розвідвідомства.

“Воєнна розвідка України чітко встановила, що вибухові пристрої, які застосовують проти українських військових і цивільного населення, здебільшого виготовлено на підприємстві № 15 у місті Чапаєвськ Самарської області та на заводі № 80 у місті Дзержинськ Новгородської області”, – йдеться в повідомленні пресслужби ГУР МО.

Зазначається, що на цих підприємствах виготовляються як радянські зразки протипіхотних мін МОН-50 та ПОМ-2, так і нові російські розробки “Охота”.
Аналіз мін, які воєнна розвідка України здобула як доказову базу російської агресії, свідчить про те, що їх було виготовлено на території РФ та завезено на територію України через непідконтрольні ділянки кордону.

Також представник ГУР МО України розповів про факти порушення російськими військами норм міжнародного права, активного мінування противником районів поблизу КПВВ і підриву на російських мінах дітей.

“Це жахливо. Жахливо те, що противник порушує всякі норми міжнародного права. Тому ми збираємо матеріали для того, щоб передати їх до міжнародних судів. Це сьогодні є одним з основних завдань для всіх силових структур, які працюють на лінії зіткнення”, – зазначив Вадим Скібіцький.

Як інформувала “Новинарня“, на Луганщині виявили неконтактний вибуховий пристрій “Охота” з Росії. СБУ почала слідство.

Читайте також:
Росія привезла на Донбас боєприпаси до 152-мм артсистем та переозброює підрозділи новими танками, – розвідка

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна