У Львові інструктори з Литви навчають слідчих для військової поліції

 

Військові інструктори Збройних сил Литви викладають майбутнім військовим поліцейським навчальний курс “слідство”, який запровадили вперше.

Навчання відбуватимуться впродовж двох тижнів у Львові на базі 25-го навчального центру Військової служби правопорядку, повідомляє “Армія.Інформ”.

Слухачі – курсанти Військового інститут КНУ імені Т.Г. Шевченка, які навчаються за спеціальністю “правоохоронна діяльність у Збройних силах України”.

“Такий курс та спеціальність уже давно широко розповсюджені у збройних силах країн-учасниць НАТО. І тому те, що курсанти вивчають ці стандарти, є важливим поступом у розвитку військової поліції ЗС України”, – каже науковий співробітник Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка Владислав Карелін.

Наступного тижня курсанти перейдуть до практичних дій: фотографуватимуть місце злочину, робитимуть виїмку речових доказів, відпрацьовуватимуть слідчо-оперативні дії.

Серед викладачів курсу, крім іноземних інструкторів, також працюють фахівці Військового інституту Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка та навчального центру.

Читайте також:
Канадські інструктори вперше проводять навчання для ВМС у межах операції UNIFIER

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна