Найбільше українців назвали себе вірянами ПЦУ, – соціологія

 

Парафіянами православної церкви України, очолюваної митрополитом Епіфанієм, себе вважають 38,6% українців. Нерелігійних – 22,5%. На третьому місці, 20,7% опитаних назвали себе парафіянами Української православної церкви (Московського патріархату), очолюваної митрополитом Онуфрієм.

Як повідомляє “Новинарня“, про це йдеться в опитуванні, проведеному Центром “Соціальний моніторинг” і Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка, опублікованому 3 лютого.

4,5% віднесли себе до категорії “православний, християнин без конфесії”.

До цієї випадкової вибірки не потрапив жоден мусульманин. Зазначимо, що для малих значень імовірністні математичні похибки завжди більші, для великих значень – похибки менші.

Про це йдеться в опитуванні, проведеному Центром “Соціальний моніторинг” і Українським інститутом соціальних досліджень імені Олександра Яременка, опублікованому 3 лютого.

Опитування проводилося з 24 по 28 січня 2020 року.

В рамках дослідження було опитано 2003 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій Криму і Донбасу, за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками.

Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,24% з імовірністю 0,95.

Читайте також:
Московський патріархат судиться за кожну громаду, що перейшла до ПЦУ, – митрополит Епіфаній

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна