17-річний українець побив світовий юніорський рекорд із плавання

17-річний український плавець Владислав Бухов встановив новий світовий юніорський рекорд на дистанції 50 м батерфляєм.

Про це у суботу, 25 січня, повідомив УНІАН.

На турнірі в Люксембурзі українець подолав дистанцію за 23,14 сек. і фінішував другим. З цим результатом Бухов поліпшив юніорський рекорд, який раніше належав американцеві Майклу Ендрю (23,22 сек.).

Першим у запливі став ще один українець – досвідчений Андрій Говоров, який показав час 23,07 сек. Бухов є чемпіоном світу серед юніорів на дистанції 50 м батерфляєм.

Загалом на турнірі в Люксембурзі українці завоювали п’ять медалей. Михайло Романчук став першим на дистанції 1500 м вільним стилем, Дар’я Зевіна виграла золото на дистанції 100 м на спині, а Ігор Трояновський – бронзу на дистанції 200 м.