Ви помітили, як російський слід у вбивстві Шеремета винесений за дужки? – журналіст

 

Лариса Волошина
журналіст

(FB)

Правдивість і доведеність викладених фактів на брифінгу щодо справи про вбивство Павла Шеремета не викличе жодних сумнівів саме у тих, кого раніше не переконували аудіо з Надією Савченко та відео з автівкою зброї, на якій взяли Рубана.

Це будуть ті ж самі люди, можна не сумніватися. Але цікаво інше.

Ви помітили, як майстерно російський слід у цьому вбивстві винесений за дужки? Путін не винний. То все добровольці та балакучі дівчата, які обговорюють наскільки вразливою є ситуація та, як просто збурити суспільство, коли на підспівках у клоунів (далі нецензурно).

В наведених розмовах немає фактів підготовки злочину, скоєння злочину та обговорення скоєнного злочину.

Може такі розмови серед “групи” і велися, але на представлених записах цього нема.

Тоді навіщо нам це показали? Щоб натиснути на емоції?

Мовляв, люди, яких ви вважаєте героями – цинічні, меркантильні і мають своєрідне почуття чорного гумору?

По Савченко були її плани, домовленості про вчинення злочину, спроба втягнути у справу діючих військових, зброя, загружена в машину бойовиками, за перевезенням якої через лінію фронту затримали Рубана. А тут дівчатка діляться збудженням через приховану книжку про саперську справу. Доказ? Алярм? Ату?

Красномовними також є згадки про підірвану опору в Херсонській області, яка поставляла електрику на завод Фірташа в окупованому Криму. І тут злочин? Що тепер? Вибачаємося і даємо окупантам вугілля? Дрібнесенького, але під правочку Геруса “пойдьот”?

Злочинне угрупування, терористичний акт, який позбавив “непотопний авіоносець Крим” українського світла – це все формулювання в російських карних справах, які були відкриті проти кримських татар. До речі, цей підрив Росія досі використовує, як доказ того, що Меджліс кримськотатарського народу є ектремістською організацією. А тепер злочинну групу знайдено?

Бандеро-шахіди, як і попереджало окупаційне правосуддя? Ти ба!

Так вони ще й Шеремета вбили, щоб Володимира Володимировича підставити. От же ж гадські “пожератєлі православних снигирів”.

У кого як, а у мене питань все більше. Як і злості.

Хочеться встати і проголосити , що я ж не лох, щоб плутати емоційний екшн з розслідуванням злочину.

Навіть якщо за таке публічне зізнання завтра мені пришиють зазіхання на захоплення державної влади і планування державного перевороту.

Читайте також:
МВС заявляє, що вибухівку під авто Шеремета закладали Антоненко “Ріффмастер” та Кузьменко


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна