Парламент затвердив список своїх комітетів і їх склад. ХТО В ЯКОМУ

 

Верховна Рада IX скликання затвердила список керівників, заступників, секретарів і членів 23 комітетів нового парламенту.

Відповідне рішення на вечірньому засіданні в четвер, 29 серпня, підтримали 299 депутатів (проти – 36, утримались – 19, не голосували – 45).

Рада без обговорення, пакетом, прийняла попередньо узгоджений перелік комітетів – 23 (тоді як у ВР VIII скликання було 23).

Не дали голосів “ОПЗЖ”, “Європейська солідарність” і “Голос”. Окремі депутати вигукували на адресу президії: “Ганьба! Що ви робите?!”

За попередньою інформацією, між фракціями керівництво в комітетах поділили так:

  • “Слуга народу” – 19 голів комітетів, 49 посад заступників і секретарів
  • “Опозиційна платформа – За життя” – 1 голова комітету, 14 заступників і секретарів
  • “Батьківщина” – 1 голова комітету, 10 заступників і секретарів
  • “Європейська солідарність” – 1 голова комітету, 3 посади заступників і секретарів
  • “Голос” – жодного голови, 13 заступників і секретарів
  • позафракційні – 1 голова комітету, 10 заступників та секретарів

Мінімальна кількість нардепів у комітеті – 5, максимальна – 34.

Найменшим є Комітет з питань свободи слова (з сильно урізаними повноваженнями, порівняно з минулими скликаннями), у якому серед п’яти нардепів четверо представляють “Слугу народу”, і один – голова Нестор Шуфрич – від “ОПЗЖ”.

Експрезидент Петро Порошенко записався як один із чотирьох рядових депутатів у Комітет з євроінтеграції, в якому загалом дев’ять членів.

Відповідно до проекту постанови №1077 від 29 серпня (на заміну), посади та членство в комітетах розподілено так:

1) Комітет з питань аграрної та земельної політики:

голова Комітету – СОЛЬСЬКИЙ Микола Тарасович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – МЕЙДИЧ Олег Леонідович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
заступник голови Комітету – КОЛИХАЄВ Ігор Вікторович – народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету – ХАЛІМОН Павло Віталійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ЧЕРНЯВСЬКИЙ Степан Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – ЧАЙКІВСЬКИЙ Іван Адамович – народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:
БОГДАНЕЦЬ Андрій Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
БУНІН Сергій Валерійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ГАЙДУ Олександр Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ГЕРАСИМОВ Артур Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ГРИЩЕНКО Тетяна Миколаївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ГУЗЕНКО Максим Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ІВЧЕНКО Вадим Євгенович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
КИРИЧЕНКО Микола Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КОСТЮК Дмитро Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КУЧЕР Микола Іванович – народний депутат України, позафракційний;
ЛАБАЗЮК Сергій Петрович – народний депутат України, позафракційний;
ЛИТВИНЕНКО Сергій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МАТУСЕВИЧ Олександр Борисович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
НАГАЄВСЬКИЙ Артем Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
НІКІТІНА Марина Вікторівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПЕТЬОВКА Василь Васильович – народний депутат України, позафракційний;
САЛІЙЧУК Олександр В’ячеславович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СОЛОМЧУК Дмитро Вікторович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СТОЛАР Вадим Михайлович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ТАРАСОВ Олег Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ТИМОФІЙЧУК Володимир Ярославович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ХРИСТЕНКО Федір Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ЧОРНОМОРОВ Артем Олегович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ШОЛ Маргарита Віталіївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЮРЧИШИН Петро Васильович – народний депутат України, позафракційний;

2) Комітет з питань антикорупційної політики:

голова Комітету – КРАСНОСІЛЬСЬКА Анастасія Олегівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – ЮРЧИШИН Ярослав Романович – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;
заступник голови Комітету – МОШЕНЕЦЬ Олена Володимирівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ЯНЧЕНКО Галина Ігорівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – КАБАЧЕНКО Володимир Вікторович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

члени Комітету:
БУРМІЧ Анатолій Петрович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ЖМЕРЕНЕЦЬКИЙ Олексій Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ІВАНІСОВ Роман Валерійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КРАСОВ Олексій Ігорович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ОДАРЧЕНКО Андрій Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПОЛЯКОВ Антон Едуардович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СЛАВИЦЬКА Антоніна Керимівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
СТЕРНІЙЧУК Валерій Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СЮМАР Вікторія Петрівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ТКАЧЕНКО Олександр Михайлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ФРІЗ Ірина Василівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ЧОРНИЙ Віктор Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ШИНКАРЕНКО Іван Анатолійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

3) Комітет з питань бюджету:

голова Комітету – АРІСТОВ Юрій Юрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – КРУЛЬКО Іван Іванович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
заступник голови Комітету – ГЕВКО Володимир Леонідович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – КОПАНЧУК Олена Євгенівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
заступник голови Комітету – ТРУХІН Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – ЦАБАЛЬ Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;

члени Комітету:
БАТЕНКО Тарас Іванович – народний депутат України, позафракційний;
БОРТ Віталій Петрович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ВАСИЛЕНКО Леся Володимирівна – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;
ГЕРМАН Денис Вадимович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ГНАТЕНКО Валерій Сергійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ГОНЧАРЕНКО Олексій Олексійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ДРАБОВСЬКИЙ Анатолій Григорович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ДУНАЄВ Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ЗАБУРАННА Леся Валентинівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЗАДОРОЖНІЙ Микола Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЗАРЕМСЬКИЙ Максим Валентинович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КАПТЄЛОВ Роман Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КУЗБИТ Юрій Михайлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КУНАЄВ Артем Юрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КІССЕ Антон Іванович – народний депутат України, позафракційний;
ЛАБА Михайло Михайлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЛУНЧЕНКО Валерій Валерійович – народний депутат України, позафракційний;
ЛЮШНЯК Микола Володимирович – народний депутат України, позафракційний;
МОЛОТОК Ігор Федорович – народний депутат України, позафракційний;
ПАСІЧНИЙ Олександр Станіславович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПУРТОВА Анна Анатоліївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПУШКАРЕНКО Арсеній Михайлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
САЛАМАХА Орест Ігорович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СЕВЕРИН Сергій Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ТІСТИК Ростислав Ярославович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
УРБАНСЬКИЙ Анатолій Ігорович – народний депутат України, позафракційний;
ШПАК Любов Олександрівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

4) Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики:

голова Комітету – ТКАЧЕНКО Олександр Владиславович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – КОНСТАНКЕВИЧ Ірина Мирославівна – народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету – КРАВЧУК Євгенія Михайлівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ЛЕРОС Гео Багратович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ПОТУРАЄВ Микита Русланович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – АБДУЛЛІН Олександр Рафкатович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

члени Комітету:
БОБЛЯХ Андрій Ростиславович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
БОГУЦЬКА Єлізавета Петрівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КАБАНОВ Олександр Євгенійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КАЧНИЙ Олександр Сталіноленович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
КНЯЖИЦЬКИЙ Микола Леонідович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
КУЗЬМІН Ренат Равелійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
НАЛЬОТОВ Дмитро Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПАВЛЕНКО Юрій Олексійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
РЯБУХА Тетяна Василівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СУШКО Павло Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ФЕДИНА Софія Романівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;

5) Комітет з питань екологічної політики та природокористування:

голова Комітету – БОНДАРЕНКО Олег Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – ІВАХІВ Степан Петрович – народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету – КРИВОРУЧКІНА Олена Володимирівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – МАРІКОВСЬКИЙ Олександр Валерійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;

члени Комітету:
АНДРІЙОВИЧ Зіновій Мирославович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЗАДОРОЖНИЙ Андрій Вікторович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КРИВОШЕЄВ Ігор Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЛАБУНСЬКА Анжеліка Вікторівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
ЛУЦЕНКО Ірина Степанівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
НЕСТЕРЕНКО Кирилл Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ОВЧИННІКОВА Юлія Юріївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПРОЩУК Едуард Петрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ШАХОВ Сергій Володимирович – народний депутат України, позафракційний;
ЯКИМЕНКО Павло Віталійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

6) Комітет з питань економічного розвитку:

голова Комітету – НАТАЛУХА Дмитро Андрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – ТАРУТА Сергій Олексійович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
заступник голови Комітету – КИСИЛЕВСЬКИЙ Дмитро Давидович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ПІДЛАСА Роксолана Андріївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – РУЩИШИН Ярослав Іванович – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;

члени Комітету:
БУЙМІСТЕР Людмила Анатоліївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ДАВИДЕНКО Валерій Миколайович – народний депутат України, позафракційний;
КИЦАК Богдан Вікторович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КОЛТУНОВИЧ Олександр Сергійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
КУБІВ Степан Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ЛІЧМАН Ганна Василівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МАРЧУК Ігор Петрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МОВЧАН Олексій Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПРИХОДЬКО Борис Вікторович – народний депутат України, позафракційний;
СКОРИК Микола Леонідович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ШЕВЧЕНКО Євгеній Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

7) Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг:

голова Комітету – ГЕРУС Андрій Михайлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – КУЧЕРЕНКО Олексій Юрійович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
заступник голови Комітету – ІОФФЕ Юлій Якович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
заступник голови Комітету – МУЛИК Роман Миронович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – СЕМІНСЬКИЙ Олег Валерійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – ШАПОВАЛОВ Юрій Анатолійович – народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:
БОНДАР Михайло Леонтійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ВОЛИНЕЦЬ Михайло Якович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
ГОРОБЕЦЬ Олександр Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЖУПАНИН Андрій Вікторович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КАМЕЛЬЧУК Юрій Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КІСІЛЬОВ Ігор Петрович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
КІТ Андрій Богданович – народний депутат України, позафракційний;
МОРОЗ Володимир Вікторович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
НАГОРНЯК Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПИВОВАРОВ Євген Павлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПРИПУТЕНЬ Дмитро Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СКОРОХОД Анна Костянтинівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ШИПАЙЛО Остап Ігорович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЮРЧЕНКО Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

8) Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування:

голова Комітету – РАДУЦЬКИЙ Михайло Борисович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – ДУБІЛЬ Валерій Олександрович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
заступник голови Комітету – ДМИТРІЄВА Оксана Олександрівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ДУБНОВ Артем Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – МАКАРЕНКО Михайло Васильович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
секретар Комітету – ЗІНКЕВИЧ Яна Вадимівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;

члени Комітету:
БУЛАХ Лада Валентинівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ВАГНЄР Вікторія Олександрівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ДОВГИЙ Олесь Станіславович – народний депутат України, позафракційний;
ДУБНЕВИЧ Ярослав Васильович – народний депутат України, позафракційний;
ЗАСЛАВСЬКИЙ Юрій Іванович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЗУБ Валерій Олексійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КУЗЬМІНИХ Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПЕРЕБИЙНІС Максим Вікторович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СТЕФАНИШИНА Ольга Анатоліївна – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;

9) Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва:

голова Комітету – ЯРЕМЕНКО Богдан Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – НЕМИРЯ Григорій Михайлович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
заступник голови Комітету – БАРДІНА Марина Олегівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ЛЬОВОЧКІНА Юлія Володимирівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
секретар Комітету – БОБРОВСЬКА Соломія Анатоліївна – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;

члени Комітету:
АНАНЧЕНКО Михайло Олегович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ВАКАРЧУК Святослав Іванович – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;
ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ІОНОВА Марія Миколаївна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ОРЖЕЛЬ Олексій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ХОМЕНКО Олена Вікторівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЮРАШ Святослав Андрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЯСЬКО Єлизавета Олексіївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

10) Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом:

голова Комітету – КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ Іванна Орестівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
перший заступник голови Комітету – ГАЛАЙЧУК Вадим Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ВОЛОШИН Олег Анатолійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
заступник голови Комітету – МЕЗЕНЦЕВА Марія Сергіївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – НАЛИВАЙЧЕНКО Валентин Олександрович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

члени Комітету:
ВІНТОНЯК Олена Василівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЛЮБОТА Дмитро Валерійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МЕЛЬНИК Павло Вікторович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПОРОШЕНКО Петро Олексійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;

11) Комітет з питань молоді і спорту:

голова Комітету – КОЖЕМ’ЯКІН Андрій Анатолійович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
перший заступник голови Комітету – БЕЛЕНЮК Жан Венсанович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – КОСТЮХ Анатолій Вячеславович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – МОКАН Василь Іванович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – СУРКІС Григорій Михайлович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;

члени Комітету:
БОРЗОВА Ірина Наумівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МАЗУРАШУ Георгій Георгійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
САЛАДУХА Ольга Валеріївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

12) Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки:

голова Комітету – ЗАВІТНЕВИЧ Олександр Михайлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – ЗАБРОДСЬКИЙ Михайло Віталійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
заступник голови Комітету – БЕЗУГЛА Мар’яна Володимирівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – МИСЯГІН Юрій Михайлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – КОСТЕНКО Роман Васильович – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;

члени Комітету:
АРАХАМІЯ Давид Георгійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
БЕРЕЗІН Максим Юрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ВЕНІСЛАВСКИЙ Федір Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ВЕРЕЩУК Ірина Андріївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ГЕРАСИМЕНКО Ігор Леонідович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЗДЕБСЬКИЙ Юрій Вікторович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КАСАЙ Геннадій Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КОВАЛЬОВ Олександр Іванович – народний депутат України, позафракційний;
КОПИТІН Ігор Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЛЬОВОЧКІН Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ПАРУБІЙ Андрій Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
РАХМАНІН Сергій Іванович – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;

13) Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування:

голова Комітету – КЛОЧКО Андрій Андрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – ЛОЗИНСЬКИЙ Роман Михайлович – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;
заступник голови Комітету – ГУЗЬ Ігор Володимирович – народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету – ЗАГОРУЙКО Аліна Леонідівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – КАЧУРА Олександр Анатолійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ШУЛЯК Олена Олексіївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – ІСАЄНКО Дмитро Валерійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;

члени Комітету:
АЛІКСІЙЧУК Олександр Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
БАЛОГА Віктор Іванович – народний депутат України, позафракційний;
БЕЗГІН Віталій Юрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
БІЛОЗІР Лариса Миколаївна – народний депутат України, позафракційний;
БОНДАР Ганна Вячеславівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ГУРІН Дмитро Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ДУНДА Олег Андрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ІВАНОВ Володимир Ілліч – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КАЛЬЦЕВ Володимир Федорович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
КОРНІЄНКО Олександр Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЛІТВІНОВ Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МИКИША Дмитро Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
М’ЯЛИК Віктор Ничипорович – народний депутат України, позафракційний;
ПЛАЧКОВА Тетяна Михайлівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ПОЛЯК Владіслав Миколайович – народний депутат України, позафракційний;
РУБЛЬОВ Вячеслав Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
САВРАСОВ Максим Віталійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
СТРІХАРСЬКИЙ Андрій Петрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЧОРНИЙ Дмитро Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ШКРУМ Альона Іванівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
ЮНАКОВ Іван Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

14) Комітет з питань освіти, науки та інновацій:

голова Комітету – БАБАК Сергій Віталійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – ЛУКАШЕВ Олександр Анатолійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
заступник голови Комітету – КОЛЕБОШИН Сергій Валерійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – ПІПА Наталія Романівна – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;

члени Комітету:
ВОРОНОВ Володимир Анатолійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ГРИЩУК Роман Павлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КИРИЛЕНКО Іван Григорович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
КОВАЛЬ Ольга Володимирівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КОЛЮХ Валерій Вікторович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЛИС Олена Георгіївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
НОВОСАД Ганна Ігорівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПАВЛЕНКО Ростислав Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
СОВСУН Інна Романівна – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;

15) Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин:

голова Комітету – ЛУБІНЕЦЬ Дмитро Валерійович – народний депутат України, позафракційний;
перший заступник голови Комітету – ТКАЧЕНКО Максим Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ГОРБЕНКО Руслан Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ЯКОВЛЄВА Неллі Іллівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – УМЄРОВ Рустем Енверович – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;

члени Комітету:
КРИКЛІЙ Владислав Артурович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
БОЙКО Юрій Анатолійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ДЖЕМІЛЄВ Мустафа – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ЄФІМОВ Максим Вікторович – народний депутат України, позафракційний;
КАСАЙ Костянтин Іванович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КУБРАКОВ Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КУЗНЄЦОВ Олексій Олександрович народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МАЛЮСЬКА Денис Леонтійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МЕДВЕДЧУК Віктор Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
РАБІНОВИЧ Вадим Зіновійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
ТАРАСЕНКО Тарас Петрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЧИЙГОЗ Ахтем Зейтуллайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;

16) Комітет з питань правової політики:

голова Комітету – ВЕНЕДІКТОВА Ірина Валентинівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – НІМЧЕНКО Василь Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
заступник голови Комітету – БОЖИК Валерій Іванович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – КОСТІН Андрій Євгенович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – СОВГИРЯ Ольга Володимирівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – МАКАРОВ Олег Анатолійович – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;

члени Комітету:
БАБІЙ Роман Вячеславович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
БАКУНЕЦЬ Павло Андрійович – народний депутат України, позафракційний;
ВАТРАС Володимир Антонович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ВЕЛЬМОЖНИЙ Сергій Анатолійович – народний депутат України, позафракційний;
ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
ДЕМЧЕНКО Сергій Олексійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ДИРДІН Максим Євгенович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
КУЧЕР Олексій Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МЕРЕЖКО Олександр Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
НОВІКОВ Михайло Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПАВЛІШ Павло Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПУЗАНОВ Олександр Геннадійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
СОБОЛЄВ Сергій Владиславович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
СТЕФАНЧУК Микола Олексійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ТОРОХТІЙ Богдан Григорович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ФРІС Ігор Павлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

17) Комітет з питань правоохоронної діяльності:

голова Комітету – МОНАСТИРСЬКИЙ Денис Анатолійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – ОСАДЧУК Андрій Петрович – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;
заступник голови Комітету – ІОНУШАС Сергій Костянтинович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – МАМКА Григорій Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
заступник голови Комітету – МИХАЙЛЮК Галина Олегівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ПАВЛЮК Максим Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – МІНЬКО Сергій Анатолійович – народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:
АЛЄКСЄЄВ Сергій Олегович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
АРЕШОНКОВ Володимир Юрійович – народний депутат України, позафракційний;
БАКУМОВ Олександр Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
БОРОДІН Владислав Валерійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
БУЖАНСЬКИЙ Максим Аркадійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ГАЛУШКО Микола Леонідович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ДАНУЦА Олександр Анатолійович, народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ДАНІЛОВ Віталій Богданович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
ДМИТРУК Артем Геннадійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЗАХАРЧЕНКО Володимир Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КИВА Ілля Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
КОЛЄВ Олег Вікторович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КУНИЦЬКИЙ Олександр Олегович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МАМОЯН Суто Чолоєвич – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
МЕДЯНИК В’ячеслав Анатолійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
НЕКЛЮДОВ Владлен Михайлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
УСТІНОВА Олександра Юріївна – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;
ЯЦИК Юлія Григорівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

18) Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України:

голова Комітету – КАЛЬЧЕНКО Сергій Віталійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – ПУЗІЙЧУК Андрій Вікторович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
заступник голови Комітету – КУЛЬТЕНКО Артем Валерійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – САВЧЕНКО Ольга Станіславівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – ПАПІЄВ Михайло Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;

члени Комітету:
ГРИНЧУК Оксана Анатоліївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЗАГОРОДНІЙ Юрій Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
МАРЧЕНКО Людмила Іванівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПРИХОДЬКО Наталія Ігорівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
СИНЮТКА Олег Михайлович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ФРОЛОВ Павло Валерійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

19) Комітет з питань свободи слова:

голова Комітету – ШУФРИЧ Нестор Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
заступник голови Комітету – БРАГАР Євгеній Вадимович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – ШВЕЦЬ Сергій Федорович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

члени Комітету:
МОТОВИЛОВЕЦЬ Андрій Вікторович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ШТЕПА Сергій Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

20) Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів:

голова Комітету – ТРЕТЬЯКОВА Галина Миколаївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – ЦИМБАЛЮК Михайло Михайлович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
заступник голови Комітету – КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
заступник голови Комітету – СТРУНЕВИЧ Вадим Олегович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – БАБЕНКО Микола Вікторович – народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:
АРСЕНЮК Олег Олексійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ГРИВКО Сергій Дмитрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КОВАЛЕНКО Анна Миколаївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;

21) Комітет з питань транспорту та інфраструктури:

голова Комітету – КІСЄЛЬ Юрій Григорович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – КЛИМЕНКО Юлія Леонідівна – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;
заступник голови Комітету – КРЕЙДЕНКО Володимир Вікторович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ТИЩЕНКО Микола Миколайович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – ВАЦАК Геннадій Анатолійович – народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:
БОНДАР Віктор Васильович – народний депутат України, позафракційний;
БОНДАРЄВ Костянтин Анатолійович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
ВАСИЛІВ Ігор Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ВАСИЛЬКОВСЬКИЙ Ігор Ігорович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ВЕЛИЧКОВИЧ Микола Романович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ГОРЕНЮК Олександр Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЗУЄВ Максим Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КОВАЛЬОВ Артем Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КОЗАК Володимир Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КОРЯВЧЕНКОВ Юрій Валерійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МУРДІЙ Ігор Юрійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
НЕГУЛЕВСЬКИЙ Ігор Петрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПАВЛОВСЬКИЙ Петро Іванович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПАШКОВСЬКИЙ Максим Ігорович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПОНОМАРЬОВ Олександр Сергійович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
САВЧУК Оксана Василівна – народний депутат України, позафракційний;
СКІЧКО Олександр Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СУХОВ Олександр Сергійович – народний депутат України, позафракційний;

22) Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики:

голова Комітету – ГЕТМАНЦЕВ Данило Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – ЖЕЛЕЗНЯК Ярослав Іванович – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;
заступник голови Комітету – АБРАМОВИЧ Ігор Олександрович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
заступник голови Комітету – ДУБІНСЬКИЙ Олександр Анатолійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – КОВАЛЬЧУК Олександр Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ХОЛОДОВ Андрій Іванович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – ПАЛИЦЯ Ігор Петрович – народний депутат України, позафракційний;

члени Комітету:
АЛЛАХВЕРДІЄВА Ірина Валеріївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
ВАСИЛЕВСЬКА-СМАГЛЮК Ольга Михайлівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ВАСИЛЬЧЕНКО Галина Іванівна – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;
ВОРОНЬКО Олег Євгенійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ВОЛОДІНА Дар’я Артемівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ГЕРЕГА Олександр Володимирович – народний депутат України, позафракційний;
ГОРВАТ Роберт Іванович – народний депутат України, позафракційний;
ДІДЕНКО Юлія Олександрівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЗАБЛОЦЬКИЙ Мар’ян Богданович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КІНЗБУРСЬКА Вікторія Олександрівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КОЗАК Тарас Романович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
КОЛІСНИК Анна Сергіївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КОВАЛЬОВ Олексій Іванович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
КУЛІНІЧ Олег Іванович – народний депутат України, позафракційний;
ЛЕОНОВ Олексій Олександрович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЛЯШЕНКО Анастасія Олексіївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
МАРУСЯК Олег Романович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
НІКОЛАЄНКО Андрій Іванович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”;
ПЕТРУНЯК Євген Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
РЄПІНА Елла Анатоліївна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СОВА Олександр Георгійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СОЛОД Юрій Васильович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;
УСТЕНКО Олексій Олегович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ЮЖАНІНА Ніна Петрівна – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;

23) Комітет з питань цифрової трансформації:

голова Комітету – КРЯЧКО Михайло Валерійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
перший заступник голови Комітету – РУДИК Кіра Олександрівна – народний депутат України, фракція Політичної Партії “ГОЛОС”;
заступник голови Комітету – ФЕДІЄНКО Олександр Павлович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
заступник голови Комітету – ЧЕРНЄВ Єгор Володимирович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
секретар Комітету – – народний депутат України, фракція Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”;

члени Комітету:
АР’ЄВ Володимир Ігорович – народний депутат України, фракція Політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”;
ВАСИЛЬЄВ Ігор Сергійович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ПОДГОРНА Вікторія Валентинівна – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
СОХА Роман Васильович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;
ФЕДОРОВ Михайло Альбертович – народний депутат України, фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”;

Читайте також:
Для “Слуги народу” чоловік однокласниці Зеленського кращий голова оборонного комітету, ніж генерал Забродський

 

Якщо ви знайшли помилку чи одрук, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

   

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".

〉〉 Кожен прихильник "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!

Ми виправдовуємо довіру!

  ...

...  

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.

 

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з вартими уваги статтями "Новинарні".

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: