Президент України і кандидат у президенти Петро Порошенко пропонує своєму опонентові Володимиру Зеленському провести дебати на НСК “Олімпійський” 19 квітня з 16:00 до 18:00.
Про це повідомив радник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв, передає Еспресо.TV.
“Петро Порошенко на додаток до тих дебатів, які передбачені законодавством, пропонує Володимиру Зеленському 19 квітня провести ще одні дебати — на стадіоні “Олімпійський” у часових межах з 16:00 до 18:00″, — заявив Медведєв.
За його словами, дебати в студії “Суспільного” повинні відбутися о 20:00.
“В подальшому і Порошенко, і Зеленський повинні відправитися на дебати на UA:Суспільне. Згідно з інструкцією ЦВК кандидати повинні прибути на телебачення о 19:30 для того, щоб провести жеребкування і встановити послідовність їх виступів”, — додав він.
Другий тур виборів Президента пройде 21 квітня.
За пост президента змагатимуться чинний очільник держави Петро Порошенко та комік Володимир Зеленський.
Читайте також:
Зеленський чотири рази ухилявся від мобілізації, – Міноборони
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!
Ми виправдовуємо довіру!
......
〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.