У центрі Мюнхена, де в ці дні проходила конференція з безпеки, відбулася акція на підтримку громадян України, яких утримують у російських тюрмах.
Як повідомляє “Крим.Реалії” з посиланням на Генеральне консульство України в Мюнхені, учасники акції принесли на міську площу 100 стільців. На кожному з них написали імена ув’язнених в РФ та анексованому Криму українців.
Активісти також розгорнули українські прапори і плакати з вимогою звільнити українських політв’язнів і військовополонених.
В акції взяв участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
Читайте також:
РФ відмовилася обговорювати обмін українських політв’язнів
на затриманих росіян, — Геращенко
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!
Ми виправдовуємо довіру!
......
〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.