Президент роздав нагороди з нагоди Дня Соборності. ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК

 

Оприлюднено указ президента України №14/2019 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України”.

Серед понад двох сотень нагороджених – радник президента Петра Порошенка Ростислав Павленко, який отримав орден Свободи за активну роботу задля створення єдиної помісної Православної церкви України та отримання нею автокефалії. Таку ж відзнаку отримав співак Тарас Петриненко.

Також привертає увагу орден князя Ярослава Мудрого І ступеня для Володимира Горбуліна – попередника Павленка на чолі НІСД, екс-секретаря РНБО, першого віце-президента Національної академії наук України, академіка НАН України, який представляв Україну в Тристоронній контактній групі в Мінську.

“Ярослава” V ступеня отримав співак Валерій Маренич.

Орден “За заслуги” І ступеня отримав екс-нардеп від Соцпартії, колишній міністр освіти часів Ющенка Станіслав Ніколаєнко (тепер – ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України) і заступник голови КМДА, забудовник із “Житлоінветбуду” Вячеслав Непоп.

Ордени “За заслуги” ІІІ ступеня, крім інших, присуджені німцю Ральфу Гоффманну – командиру шпиталю Бундесверу в німецькому місті Ульм, де лікуються поранені українські воїни, омбудсману Людмилі Денисовій, начальнику Військово-музичного управління Збройних сил України – головному військовому диригенту полковнику Володимиру Дашковському, голові Івано-Франківської обласної ради від ВО “Свобода” Олександру Сичу, бандуристу Едуарду Драчу, артисту Сашку Лірнику (Олександр Власюк) та ін.
У цьому ж переліку – Рассоха Ігор Миколайович – професор кафедри Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова, автор книги “Справжність Велесової книги: науковий доказ”.

Народними артистами України стали лідер гурту “Хорея козацька” Тарас Компаніченко, співачки “Сестри Тельнюк” – Галина Батьковська і Леся Репецька.

Заслуженим лікарем України став Віктор Гандзюк – завідувач відділення Херськонської міської лікарні, батько трагічно загиблої громадської діячки Катерини Гандзюк.

У тексті указу йдеться: “За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю п о с т а н о в л я ю:

Нагородити орденом Свободи

ПАВЛЕНКА Ростислава Миколайовича – директора Національного інституту стратегічних досліджень, Радника Президента України

ПЕТРИНЕНКА Тараса Гарринальдовича – співака, м.Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого І ступеня

ГОРБУЛІНА Володимира Павловича – першого віце-президента Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

ГОРДІЯ Миколу Васильовича – директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства “Уманський тепличний комбінат”, Черкаська область

ГУЦАЛА Віктора Омеляновича – генерального директора – художнього керівника Національного академічного оркестру народних інструментів України, м.Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ДАНИЛЕНКА Анатолія Івановича – член-кореспондента Національної академії наук України, ветерана праці, м.Київ

КВЯТКОВСЬКОГО Кшиштофа – президента Вищої палати контролю Республіки Польща

МАРЕНИЧА Валерія Петровича – співака, м.Луцьк

Нагородити орденом “За заслуги” І ступеня

НЕПОПА Вячеслава Івановича – заступника голови Київської міської державної адміністрації

НЕСТЕРЕНКА Володимира Олександровича – Гадяцького міського голову, Полтавська область

НІКОЛАЄНКА Станіслава Миколайовича – ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, м.Київ

ТРОНЬКА Миколу Дмитровича – директора державної установи “Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П.Комісаренка Національної академії медичних наук України”

Нагородити орденом “За заслуги” ІІ ступеня

БИСАГУ Юрія Михайловича – завідувача кафедри державного вищого навчального закладу “Ужгородський національний університет”, Закарпатська область

ГОЛУБА Володимира Семеновича – голову громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації

ІЖЕВСЬКОГО Володимира Віталійовича – директора підприємства споживчої кооперації “Госпрозрахункове об’єднання ринків м.Вінниці”

КАМІНСЬКОГО В’ячеслава Володимировича – завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ

КОВАЛЯ Олега Анатолійовича – директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України

МАЙДАНЮКА Юрія Васильовича – члена правління Уманської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану, Черкаська область

МАСЛОВА Юрія Костянтиновича – професора кафедри Одеського національного економічного університету

МЕЛЬНИКА Сергія Івановича – народного депутата України

ОНІЩЕНКА Юрія Володимировича – Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України

УСЕНКА Олександра Юрійовича – директора державної установи “Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова” Національної академії медичних наук України

Нагородити орденом “За заслуги” ІІІ ступеня

БАКУНЦЯ Степана Сидоровича – учасника національно-визвольної боротьби, Рівненська область

БОГДАНОВА Ігоря Тимофійовича – ректора Бердянського державного педагогічного університету, Запорізька область

БРИКАЙЛА Олександра Тарасовича – директора підприємства “Студія Пілот”, м.Київ

ВЛАСЮКА Олександра Івановича – сценариста, актора, телеведучого, м.Київ

ГОЛОБОРОДОВА Вадима Валерійовича – члена громадської організації “Полтавське територіальне грузинське братство “Георгія”

ГОФФМАННА Ральфа – командира та медичного директора шпиталю Бундесверу в м.Ульм, громадянина Федеративної Республіки Німеччина

ДАШКОВСЬКОГО Володимира Анатолійовича – начальника Військово-музичного управління Збройних Сил України – головного військового диригента, полковника

ДЕНІСОВУ Людмилу Леонтіївну – Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

ДРАЧА Едуарда Валерійовича – кобзаря, бандуриста, м.Київ

ЖОХА Олега Сергійовича – багаторазового чемпіона світу та Європи з армспорту, Рівненська область

КАЗАКОВА Олега Євгеновича – депутата Харківської районної ради

КАНЦУРОВА Олега Олександровича – Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України

КАРПУКА Анатолія Івановича – директора відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України “Боярська лісова дослідна станція”, Київська область

КИРИЛЮКА Василя Макаровича – учасника національно-визвольної боротьби, Рівненська область

КЛАДІЄВА Володимира Миколайовича – Керівника Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України

КОСАЧЕВИЧА Петра Івановича – директора Турківського районного народного дому, Львівська область

КОСТРУБА Олександра Олексійовича – завідувача відділення державної установи “Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України”

КРОТА Йосипа Тимофійовича – учасника національно-визвольної боротьби, Рівненська область

КУДРЯШОВА Юрія Федоровича – голову громадської організації “Українська спілка ліквідаторів аварії на ЧАЕС у Радомишльському районі”, Житомирська область

КУЧМУ Володимира Володимировича – Кіптівського сільського голову, Чернігівська область

ЛОЗИНСЬКОГО Ореста Юліановича – завідувача кафедри Національного університету “Львівська політехніка”

МАКСИМОВА Олексія Михайловича – директора департаменту Харківської обласної державної адміністрації

МАТІЇШЕНА Руслана Васильовича – заступника директора дочірнього підприємства Державної компанії “Укрспецекспорт” – державного підприємства “Укроборонсервіс”, м.Київ

НАТРУСА Сергія Петровича – директора департаменту Донецької обласної державної адміністрації

ПЕТРЕНКА Івана Михайловича – голову громадської організації “Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини”

РАССОХУ Ігоря Миколайовича – професора кафедри Харківського національного університету міського господарства імені В.М.Бекетова

РАТУШНЯКА Олександра Михайловича – голову Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка, м.Кропивницький

РОЖАНСЬКОГО Володимира Анатолійовича – начальника Головного управління Держпраці у Харківській області

РОМАНЧУКА Михайла Михайловича – чемпіона світу на короткій воді та дворазового чемпіона Європи 2018 року з плавання

САВЧЕНКА Сергія Вікторовича – ректора державного закладу “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”

СЕМИСТЯГУ Володимира Федоровича – голову Луганського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка

СИЧА Олександра Максимовича – голову Івано-Франківської обласної ради

ТЕСЛЕНКА Сергія Анатолійовича – голову Об’єднання профспілок Харківської області

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ЗАБОЛОТНОГО Сергія В’ячеславовича – керівника служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України, полковника

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ГУЦУЛЯКА Івана Олексійовича (посмертно) – учасника національно-визвольної боротьби, Івано-Франківська область

ПОДВАШЕЦЬКОГО Дмитра Володимировича – члена Харківської обласної громадської організації “Спілка ветеранів АТО”

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

КУЗНІЦОВУ Олену Анатоліївну – тренера-викладача комунального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Кіровоградської міської ради”, м.Кропивницький

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ВЕЛЬГАН Валентину Михайлівну – члена громадської спілки “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО”, Вінницька область

ГУЖВУ Любов Андріївну – працівницю обласного комунального виробничо-експлуатаційного підприємства “Держпром”, м.Харків

ДЮК Надію – старшого радника президента Національного фонду підтримки демократії, громадянку США

ЗАСІМЕНКО Марію Созонівну – члена Дніпропетровського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

МАЙДАНСЬКУ Софію Василівну – письменницю, члена Національної спілки письменників України, м.Київ

НАСАДЧУК Жанну Дмитрівну – прокурора відділу Генеральної прокуратури України

ПРОКОПЕЦЬ Марію Андріївну – поетесу, Львівська область

РОМАНЧУК Лесю Іванівну – письменницю, м.Тернопіль

СКАЛЕЦЬКУ Неонілу Василівну – керівника відділу Секретаріату Державного управління справами

СТЕПАНЕНКО Наталію Андріївну – директора департаменту Державної компанії “Укрспецекспорт”, м.Київ

 Нагородити орденом Данила Галицького

КСЮКА Миколу Миколайовича – заступника Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України, полковника запасу

ЛІЩУКА Василя Васильовича – заступника керівника служби – керівника управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

ІСКЕРСЬКОГО Івана Станіславовича – директора підприємства “Науково-виробниче об’єднання “Енергоощадні технології”, м.Тернопіль

 Нагородити відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи

ЧЕСНІШУ Ольгу Олександрівну – волонтера, Херсонська область

Присвоїти почесні звання:

“НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

БАТЬКОВСЬКІЙ Галині Станіславівні – співачці, учасниці дуету “Сестри Тельнюк”, м.Київ

БРИЛИНСЬКОМУ Юрію Богдановичу – артистові драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

КОМПАНІЧЕНКУ Тарасу Вікторовичу – кобзарю, м.Київ

РЕПЕЦЬКІЙ Лесі Станіславівні – співачці, учасниці дуету “Сестри Тельнюк”, м.Київ

“НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

МАМЕДОВУ Катібу Сафар огли – доцентові кафедри Харківської державної академії дизайну і мистецтв

ОЗЕРНОМУ Михайлу Івановичу – художникові, м.Миколаїв

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

БЛАГОДАРНОМУ Олександру Анатолійовичу – артистові-солісту-вокалістові комунального підприємства “Дніпропетровський будинок органної та камерної музики” Дніпропетровської обласної ради

КАЧУРИНЦЮ Сергію Євгеновичу – солістові балету академічного ансамблю пісні і танцю “Козаки Поділля” Хмельницької обласної філармонії

МУЗИЧКУ Віктору Євгеновичу – артистові хору Одеського національного академічного театру опери та балету

ПІСКУНУ Павлу Миколайовичу – акторові драми державного підприємства “Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка”, м.Київ

ФІСЮКУ Володимиру Дмитровичу – солістові Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка

ЧЕРЕДНЮКУ Андрію Вячеславовичу – художньому керівникові та солісту музичної групи “Степ”, м.Херсон

ЧЕРНЕЦЬКОМУ Ігорю Івановичу – диригентові, доценту кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової

ШОТ Марії Іванівні – артистці Галицького академічного камерного хору, м.Львів

ЮРКЕВИЧУ Андрію Петровичу – оперно-симфонічному диригентові, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”

БОДНАРУ Віталію Михайловичу – начальникові управління філії “Будівельно-монтажна фірма “Укргазпромбуд”, м.Івано-Франківськ

ДМИТРУКУ Олександру Васильовичу – директорові державного підприємства Міністерства оборони України “Монтажник-Україна”

ПОПОВИЧ Вікторії В’ячеславівні – директорові товариства “Інвестиційно-будівельна компанія “Обрій”, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ”

БАКАНОВУ Володимиру Вікторовичу – головному конструкторові підприємства “Артон”, м.Чернівці

ПАВЛИШИНУ Андрію Володимировичу – доцентові кафедри, керівнику відділу Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

БІДОЛЕНКО Людмилі Миколаївні – учительці гімназії № 153 імені О.С.Пушкіна Шевченківського району м.Києва

ВАСИЛЮКУ Володимиру Степановичу – учителеві спеціальної школи I–II ступенів № 10 Дарницького району м.Києва

ГУДКОВІЙ Надії Петрівні – учительці Шепетівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа I–III ступенів – гімназія” Хмельницької області

ІОВЧЕВІЙ Меланії Василівні – учительці Білозірської загальноосвітньої школи I–III ступенів Вітовської районної ради, Миколаївська область

МАРТИНЮК Олені Володимирівні – учительці гімназії № 153 імені О.С.Пушкіна Шевченківського району м.Києва

ШУЛЬЗІ Світлані Пилипівні – учительці, директору Одеської Маріїнської гімназії Одеської міської ради

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

АВЕРЧЕВУ Олександру Володимировичу – проректорові державного вищого навчального закладу “Херсонський державний аграрний університет”, доктору сільськогосподарських наук, професорові

БАЗИЛЕВИЧУ Роману Петровичу – професорові кафедри Національного університету “Львівська політехніка”, доктору технічних наук, професорові

ГЛАДИШЕВСЬКОМУ Роману Євгеновичу – проректорові Львівського національного університету імені Івана Франка, доктору хімічних наук, професорові

ЗАПОТОЦЬКОМУ Андрію Петровичу – проректорові Національної академії внутрішніх справ, кандидату юридичних наук, підполковникові поліції

ЗАЯЦЮ Любомиру Мирославовичу – завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу “Івано-Франківський національний медичний університет”, доктору медичних наук, професорові

КУЗНІЧЕНКУ Сергію Олександровичу – головному науковому співробітникові Інституту законодавства Верховної Ради України, доктору юридичних наук, професорові

ТАЛАНОВІЙ Жаннеті Василівні – головному науковому співробітникові відділу Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук

ЦЬОСЮ Анатолію Васильовичу – першому проректорові, професору кафедри Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, докторові наук з фізичного виховання і спорту, професору, Волинська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ”

БАРАНОВУ Миколі Володимировичу – викладачеві Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

БЕРЕЗУЦЬКІЙ Марині Сергіївні – викладачеві кафедри комунального вищого навчального закладу “Дніпропетровська академія музики імені М.Глінки”, м.Дніпро

ЄФИМЕНКУ Дмитру Вікторовичу – старшому викладачеві Харківської державної академії дизайну і мистецтв

ДОМІШЕВСЬКОМУ Ростиславу Здиславовичу – музикантові, композитору, поетові, м.Київ

ЗАВАЛЬНЮКУ Анатолію Федоровичу – професорові кафедри Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

ПОБОЖІЮ Сергію Івановичу – художникові, доценту кафедри Сумського державного університету

ПУЩЕНКУ Сергію Миколайовичу – художникові, м.Харків

СУПОНЬКІНІЙ-ЛАГНЮК Валерії Сергіївні – керівникові зразкового аматорського театру читця “Едельвейс” комунального закладу “Рівненський міський палац культури” Рівненської міської ради

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ”

ЧОРНОМУ Олександру Вікторовичу – донорові, Полтавська область

ЯНІЦЬКОМУ Сергію Мечиславовичу – донорові, м.Запоріжжя

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”

АНІКІЄВІЙ Тетяні Володимирівні – директорові департаменту фінансів Луганської обласної державної адміністрації

ЙОНИК Наталії Василівні – директорові з економіки товариства “УкрАгроКом”, Кіровоградська область

МОТОРНІЙ Тетяні Петрівні – заступникові керівника Управління – керівнику відділу Державного управління справами

ШЕВЧУК Олені Сергіївні – заступникові директора Департаменту – начальнику відділу Антимонопольного комітету України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ”

ГАВРИЛОВИЧУ Івану Михайловичу – спеціальному кореспондентові газети “Галичина”, м.Івано-Франківськ

ІВАНЦІВУ Миколі Євгеновичу – редакторові Буської районної газети “Воля народу”, Львівська область

МАЛЕНКОВІЙ Надії Дмитрівні – завідувачеві редакції соціально-економічних програм “Публіцист” філії ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України “Одеська регіональна дирекція”

ПАСЛАВСЬКОМУ Ігорю Івановичу – директорові товариства “Видавництво “ПАІС”, м.Львів

ШОТУ Миколі Миколайовичу – власному кореспондентові державного підприємства у Тернопільській області редакції газети “Урядовий кур’єр”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

БУТКОВУ Володимиру Васильовичу – завідувачеві відділення державного підприємства “Санаторій “Кришталевий палац”, Львівська область

БУТКУ Казару Матевосовичу – головному лікареві комунального некомерційного підприємства “Харківська міська клінічна лікарня № 31” Харківської міської ради

ГАНДЗЮКУ Віктору Михайловичу – завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства “Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних” Херсонської міської ради

ГАРМАШ Наталії Степанівні – завідувачеві відділення комунального закладу “Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради”

ГОЛУБИЦЬКОМУ Юрію Миколайовичу – завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні № 6

ГРЕЧКО Теофілії Пилипівні – завідувачеві відділення Хмельницької міської лікарні

ДЕМЕНКО Тетяні Миколаївні – завідувачеві поліклініки смт Солоницівка комунального закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання “Дергачівська центральна районна лікарня”

ДЕНИСЕНКУ Анатолію Івановичу – лікареві відділення державної наукової установи “Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини”, м.Київ

КАСЬЯН Людмилі Олексіївні – лікареві дільничному Великолепетиської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини комунального підприємства “Великолепетиський центр первинної медико-санітарної допомоги” Великолепетиської районної ради, Херсонська область

ЛУЗАН Світлані Григорівні – завідувачеві відділення комунального закладу “Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 16” Дніпропетровської обласної ради

МАЛЕЦЬКОМУ Анатолію Парфентійовичу – завідувачеві відділу державної установи “Інститут очних хвороб і тканинної терапії імені В.П.Філатова Національної академії медичних наук України”

САФОНОВУ Роману Анатолійовичу – завідувачеві відділення регіонального перинатального центру комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради “Обласна клінічна лікарня”

СТЕПАНЮКУ Олександру Сергійовичу – начальникові відділення Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Міністерства оборони України, полковнику медичної служби

СТОВБАНУ Миколі Петровичу – директорові департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”

АГІЮ Василю Омеляновичу – директорові державного підприємства “Виноградівське лісове господарство”, Закарпатська область

ПЕШКУ Петру Степановичу – начальникові Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ”

ВОЛКОВУ Сергію Михайловичу – токареві-розточувальнику цеху акціонерного товариства “Новокраматорський машинобудівний завод”, Донецька область

МІТРОХІНУ Миколі Миколайовичу – головному інженерові товариства “Науково-виробниче підприємство “Херсонський машинобудівний завод”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ”

БІЛАНУ Василю Вікторовичу – деканові факультету Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

ДЗЮБАНУ Юрію Володимировичу – голові Талалаївської районної ради, Чернігівська область

ІГНАТЕНКУ Сергію Івановичу – художньому керівникові народного аматорського вокального ансамблю “ЧАС” Бердичівського міського палацу культури імені О.А.Шабельника, Житомирська область

КОЧМАРСЬКОМУ Зеновію Івановичу – директорові Народного музею національно-визвольної боротьби ОУН-УПА  1944–1945 років с.Кавсько Стрийського району, Львівська область

МИРОНЕЦЬ Ользі Василівні – начальникові відділу культури Скадовської районної державної адміністрації, Херсонська область

ОПАРІНУ Володимиру Олександровичу – заступникові генерального директора державного підприємства “Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка”, м.Київ

ОСТАПЮКУ Олександру Дмитровичу – старшому науковому співробітникові Любомльського краєзнавчого музею, Волинська область

РУДЯКУ Денису Миколайовичу – керівникові народного аматорського хору районного будинку творчості та дозвілля м.Кіцмань, Чернівецька область

СОЛЯРУ Володимиру Іларіоновичу – директорові міського професійного духового оркестру, м.Кропивницький

СТАСЮК Олесі Олександрівні – генеральному директорові Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”, м.Київ

ТРОФИМЕНКО Аліні Євгенівні – заступникові директора комунального закладу “Запорізьке музичне училище імені П.І.Майбороди” Запорізької обласної ради

ФАЛІОН Наталії Іванівні – керівникові народного аматорського театру пісні П’ятничанського сільського Будинку культури Гуківської сільської ради Чемеровецького району, Хмельницька область

ХАРКОВЕНКО Наталії Іванівні – члену головної ради громадської організації “Українське товариство охорони пам’яток історії та культури”, м.Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

АНДРІЄВСЬКОМУ Борису Макійовичу – професорові кафедри Херсонського державного університету

ГОПАНЧУК Ірині Григорівні – доцентові кафедри Київського національного торговельно-економічного університету

ДЮЖИКОВІЙ Тетяні Миколаївні – завідувачеві кафедри Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Запорізька область

ЄРОШЕНКУ Андрію Михайловичу – завідувачеві кафедри Чернігівського національного технологічного університету

ЖОВКВІ Ігорю Івановичу – доцентові кафедри Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, м.Київ

ЖУРМАНУ Сергію Миколайовичу – доцентові кафедри Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка

ЗЄНЬКОВІЙ Ніні Олексіївні – директорові комунального закладу “Дергачівський ліцей № 1” Дергачівської районної ради, Харківська область

ІЩЕЙКІНІЙ Любові Костянтинівні – старшому викладачеві кафедри Української медичної стоматологічної академії, м.Полтава

КИСЕЛЬОВУ Володимиру Борисовичу – директорові навчально-наукового інституту муніципального управління та міського господарства Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського, м.Київ

МИХАСЮКУ Івану Романовичу – завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

СМАГІНУ Ігорю Івановичу – ректорові комунального закладу “Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Житомирської обласної ради

СТРАТІЙЧУК Людмилі Леонідівні – директорові Херсонського навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I–III ступенів” № 15 Херсонської міської ради

ФІДАНЯН Олені Григорівні – директорові департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації

ЦИМБАЛ Ірині Іванівні – ректорові Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

ЧЕРНИШЕВУ Денису Олеговичу – першому проректорові Київського національного університету будівництва і архітектури

ЧУМАК Світлані Володимирівні – директорові гімназії № 32 “Успіх”, м.Київ

ЧУРІЙ Ірині Степанівні – директорові Жовківського районного центру дитячої та юнацької творчості, Львівська область

ШАНДРУКУ Сергію Костянтиновичу – професорові кафедри Тернопільського національного економічного університету

ШУМАНСЬКІЙ Тетяні Миколаївні – директорові загальноосвітньої школи I–III ступенів с.Павлівка, Вінницька область

ЯЩУК Оксані Володимирівні – викладачеві, заступнику директора комунального закладу “Одеське обласне базове медичне училище”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”

МАРТИНЧУК Любові Василівні – сестрі медичній старшій відділення Київського міського центру патології стопи та реабілітації хворих ортопедо-травматологічного профілю Київської міської клінічної лікарні № 1

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

ГЕТЬМАНСЬКОМУ Віталію Миколайовичу – операторові станків цеху дочірнього підприємства “Завод обважнених бурильних та ведучих труб”, м.Суми

КАРПУНЦОВУ Віталію Михайловичу – радникові голови громадської організації “Чернігівщина”

КУЧЕРУ Мирославу Ігоровичу – генеральному директорові державного підприємства Державного управління справами

МЕНЬШУТІНУ Олександру Вячеславовичу – керівникові товариства “Виробниче підприємство “Спецмонтаж”, м.Одеса

РУДЬ Людмилі Василівні – члену Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, м.Київ

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

ДОЛОТКУ Миколі Михайловичу – директорові підприємства “Золота нива”, Тернопільська область

КОМАСІ Петру Олександровичу – голові сільськогосподарського підприємства “Острівське”, Київська область

МАРЧЕНКУ Ігорю Анатолійовичу – директорові сільськогосподарського товариства “Агрофірма “Горизонт”, Чернігівська область

ЦИГАНКУ Василю Івановичу – директорові товариства “Зернопереробне підприємство “Зерно Таврії”, Херсонська область

ШЕРЕМЕТУ Івану Васильовичу – директорові товариства “Агро-Астраханка”, Запорізька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ”

МЕЛЬНИКУ Валентину Петровичу – голові Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м.Києві “Київська міська рада профспілок”

ЯКОВЧУКУ Юрію Мефодійовичу – начальникові управління соціального захисту населення Березнівської районної державної адміністрації, Рівненська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ”

КУШНІРУ Сергію Івановичу – заступникові Державного секретаря Кабінету Міністрів України

НИЩУКУ Богдану Миколайовичу – начальникові управління комунального підприємства “Івано-Франківськводоекотехпром”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

КРИКУШЕНКУ Олександру Георгійовичу – начальникові Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, генерал-майору внутрішньої служби

КРУСЯН Анжеліці Романівні – завідувачеві кафедри Київського інституту інтелектуальної власності та права

КРУПНОВІЙ Любові Василівні – голові правління адвокатського об’єднання “Крупнова і партнери”, м.Київ

ЛЕВЧУКУ Олегу Дмитровичу – судді апеляційного суду Київської області у відставці

ЛЕНЮ Миколі Васильовичу – заступникові директора департаменту – начальнику відділу департаменту правової роботи Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

НОВІКОВУ Андрію Аркадійовичу – заступникові прокурора Закарпатської області – начальнику управління

ОЛІЙНИКУ Олександру Миколайовичу – директорові Департаменту Міністерства юстиції України

ПЕТРОВУ Сергію Євгеновичу – заступникові начальника Регіонального сервісного центру МВС у Київській області

ПОПЛАВСЬКОМУ Володимиру Юрійовичу – судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду України у відставці

САМОЙЛЕНКУ Анатолію Івановичу – судді апеляційного суду Донецької області у відставці

ТКАЧУКУ Геннадію Віталійовичу – народному депутатові України

ТОКАРЮ Роману Миколайовичу – заступникові прокурора Дніпропетровської області – начальнику управління

ЧЕПУРУ Олександру Максимовичу – судді апеляційного суду Донецької області у відставці

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”

БАРАБАШУ Миколі Мартиновичу – голові Одеської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Україна”

ДОНСЬКОМУ Семену Абрамовичу – тренерові-викладачу Державної школи вищої спортивної майстерності, м.Київ

КАЛИТЕНКУ Вячеславу Андрійовичу – провідному тренерові Міністерства молоді та спорту України, м.Київ

КОНДРАТЬЄВУ Валерію Валерійовичу – члену виконкому Дніпропетровського обласного відділення Національного олімпійського комітету України

КУЦЕНКУ Вадиму Сергійовичу – ветеранові спорту, м.Харків

НАГОРНОМУ Петру Борисовичу – тренерові-викладачу комунального закладу “Обласна школа вищої спортивної майстерності” Рівненської обласної ради

ПОГРЕБНЯКУ Олександру Анатолійовичу – віце-президентові Федерації регбі України, м.Київ

СТЕЛЬМАХУ Ярославу Миколайовичу – старшому тренерові відділення спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 2, м.Львів

ТИМОФЄЄВУ Сергію Олександровичу – члену президії Всеукраїнської громадської організації “Українська федерація роликового спорту”, Київська область

ШАТЕРНІКОВІЙ Аліні Анатоліївні – заслуженому майстрові спорту України з боксу, чемпіонці світу та Європи з професійного боксу, м.Київ

ШКАРНІКОВУ Сергію Миколайовичу – директорові спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 6 Шевченківського району міста Києва

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

АКСЬОНЕНКО Наталії Олегівні – художникові декоративно-прикладного мистецтва, м.Житомир

КОСЬЯНЕНКО Катерині Володимирівні – художникові-живописцю, м.Київ

ПАВЛИШИНУ Володимиру Юрійовичу – художникові-живописцю, м.Ужгород

ЧАРКІНУ Серафиму Серафимовичу – художникові-живописцю, м.Одеса.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

22 січня 2019 року”

Якщо ви знайшли помилку чи одрук, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

   

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".

〉〉 Кожен прихильник "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!

Ми виправдовуємо довіру!

  ...

...  

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.

 

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з вартими уваги статтями "Новинарні".

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: