У порту бельгійського міста Гент поліція виявила три контейнери з 2 тоннами кокаїну. Наркотик упакований у 1903 кілограмові брикети, марковані логотипом правлячої партії РФ “Єдина Росія”.
Як повідомляє “Радіо Свобода”, вартість кокаїну оцінюється в 100 мільйонів євро. Контейнери прибули до Гента з Бразилії.
Затримана партія наркотиків стала найбільшою в історії Гента.
На відео, знятому журналістами бельгійської телерадіокомпанії VRT, виразно видно логотип “Єдиної Росії” – ведмідь і російський прапор – на кожному з брикетів як мінімум в одному контейнері.
Як повідомляла “Новинарня“, в лютому стало відомо, що у посольстві Росії в Аргентині знайшли майже півтонни кокаїну.
Читайте також:
Narcos російського православ’я в Аргентині.
Подробиці дипскандалу з 400 кг кокаїну
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!