У столиці США, місті Вашингтон, урочисто відкрили площу імені російського політика Бориса Нємцова.
У вівторок, 27 лютого, таку назву – Boris Nemtsov Plaza – отримала площа перед будівлею посольства Росії у США.
Площу перед російською амбасадою перейменували напередодні третьої річниці вбивства російського опозиціонера.
Як передає DW, в церемонії взяли участь вдова Нємцова Раїса та дочка Жанна.
“Росії варто пишатися тим, що Борис Нємцов був державним діячем і політиком, який хотів бачити Росію більш процвітаючою, європейською, демократичною”, – заявила Жанна Нємцова.
Як інформувала “Новинарня“, процес перейменування площі у Вашингтоні, на якій стоїть посольство РФ, на честь російського опозиціонера Бориса Нємцова тривав із 2017 року.
Нємцова, який різко опонував політиці Путіна та викривав присутність ЗС РФ на Донбасі, вбили 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту біля Кремля.
У червні 2017 року суд визнав винними у його вбивстві Заура Дадаєва, Анзора і Шадіда Губашевих, Тамерлана Єскерханова і Хамзата Бахаєва. Їх засудили до термінів від 11 до 20 років.
Сім’я Нємцова після винесення вироку заявила, що злочин нерозкритий.
Читайте також:
На маршах пам’яті Нємцова в Росії відбирали синьо-жовті прапори
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом вибуху в студії “Армія FM”
У радіоведучої “Армія FM” під час ефіру вибухнув боєприпас, – ЗМІ
Кулеба оцінив доречність матюків Зеленського: “Агресія в дипломатії – це нейрохірургія”
Зеленський підписав указ про нові санкції РНБО: у списках — Шуфрич, Мураєв, Симоненко і не тільки
“Новинарня“ – український ньюзрум. Без фейків. В курсі важливих подій.
Ми пишемо насамперед про війну з російськими окупантами; про Збройні сили та їх розбудову; про армію і військових, силовиків і ветеранів, мобілізованих/демобілізованих, переселенців та їх проблеми; про життя на українському Донбасі й окупованих теренах; безпекові проблеми. Не оминаємо інші варті уваги події в Україні та світі.
У 2022-2023 роках “Новинарня” працює за інституційної підтримки за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Зміст наших матеріалів не обов’язково відображає офіційну позицію EED, а є виключною відповідальністю наших авторів.
Контакти
news @ novynarnia.com
contact @ novynarnia.com
Facebook
https://www.facebook.com/Novynarnia
Twitter
https://twitter.com/Novynarnia
Телеграм
https://t.me/Novynarnia
Instagram
https://www.instagram.com/novynarnia/
Приєднуйтеся до наших сторінок, коментуйте, оцінюйте, пропонуйте цікаві теми.
Долучайтеся до числа наших патронів на платформі Patreon
При передруку гіперпосилання на “Новинарню” обов’язкове в першому-другому реченні
Головний редактор: Дмитро Лиховій
Запрошуємо до співпраці партнерів, однодумців та рекламодавців
e-mail: contact @ novynarnia.com