Гюрзі “За мужність”. Президент підписав укази про нагородження десятків військових і цивільних

 

Президент Петро Порошенко з нагоди Дня Соборності України підписав два укази про нагородження державними відзнаками військових і цивільних.

Як передає “Новинарня“, орденом “За мужність” ІІ ступеня посмертно нагороджений киянин Дмитро Годзенко “Годзілла”, “За мужність” ІІІ ступеня – грузинський доброволець ЗСУ Георгій Саларідзе “Гюрза-2” і ще 30 покійних військових Збройних сил, Нацгвардії та співробітник МВС.

Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня посмертно відзначений майор Нацгвардії Сергій Сиротенко, який загинув 1 листопада 2017 року внаслідок підриву на міні.
Особисто таку ж нагороду з рук президента отримав учасник антитерористичної операції, молодший лейтенант Сергій Дорошенко.

Десятки військових нагороджені медаллю “Захиснику Вітчизни” (зокрема поранені – це слово залишилося в тексті указу за недоглядом) та іншими державними відзнаками.

Орденом Свободи нагороджений виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Євген Бистрицький, орденом “За заслуги” ІІ ступеня – композитор, ректор Київського інституту музики імені  Глієра Олександр Злотник.

Орден княгині Ольги ІІ ступеня отримала зокрема член правління громадської організації “Музей шістдесятництва” Валентина Чорновіл, сестра в’чеслава Чорновола, звання “заслужений артист України” – солістка комунального підприємства “Дніпропетровський будинок органної та камерної музики”, переселенка з Донбасу Ольга Зернаєва.
“Народним артистом України” став скрипаль зі Львова Олег Кульчицький.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №12/2018

Про відзначення державними нагородами України

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку постановляю:

у Збройних Силах України:

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ГОДЗЕНКА Дмитра Олександровича (посмертно) — старшого сержанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АТАКІШИЄВА Сахіба Магеррама огли (посмертно) — сержанта

БЕРЕЗКУ Михайла Васильовича (посмертно) — солдата

БЕСПАЛОВА Андрія Івановича (посмертно) — молодшого лейтенанта

БУЛІЧЕНКА Володимира Володимировича (посмертно) — молодшого сержанта

ГОРО Сергія Петровича (посмертно) — молодшого сержанта

ГОРБАТЮКА Віталія Володимировича (посмертно) — солдата

ГРАБАРЧУКА Миколу Олеговича (посмертно) — солдата

ГРИГОРЮКА Кирила Олександровича (посмертно) — солдата

ДОБРОШИНСЬКОГО Ростислава Руслановича (посмертно) — старшого солдата

ДОВГАЛЯ Анатолія Олександровича (посмертно) — старшого сержанта

ДОВГОГО Романа Сергійовича (посмертно) — старшого солдата

ДЯДЧЕНКА Сергія Петровича (посмертно) — старшого сержанта

КУШНІРА Дмитра Анатолійовича (посмертно) — солдата

ЛАРІНА Миколу Миколайовича (посмертно) — солдата

МАЙБОРОДУ Дениса Анатолійовича (посмертно) — сержанта

НАУМОВА Дмитра Миколайовича (посмертно) — сержанта

ОМЕЛЬЧУКА Олександра Олександровича (посмертно) — солдата

ПАВЛІВА Володимира Віталійовича (посмертно) — сержанта

ПІРУСА Володимира Миколайовича (посмертно) — старшого солдата

ПОКИДЧЕНКА Михайла Юрійовича (посмертно) — солдата

САРАЛІДЗЕ Гіоргі Анзоровича (посмертно) — молодшого сержанта

СІНІЦИНА Володимира Володимировича (посмертно) — солдата

ТИМОЩУКА Сергія Григоровича (посмертно) — сержанта

ФАРІСЕЯ Анатолія Олександровича (посмертно) — молодшого сержанта

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

БОРИСОВА Олександра Вікторовича — полковника

ПОБЕРЕЖЦЯ Романа Борисовича (посмертно) — старшого солдата

ЦИМБАЛЮКА Віктора Михайловича — солдата

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БАНДУРКА Віталія Геннадійовича поранений — солдата

БЕЗПАЛЬКА Артема Володимировича поранений — старшого прапорщика

БУГАЙОВА Дмитра Романовича — солдата

ВИШНЯКА Івана Сергійовича — солдата

ВОЙТОВИЧА Ігоря Євгеновича — молодшого сержанта

ВОЛКОВА Сергія Валерійовича — молодшого сержанта

ВОЛОШИНА Івана Вікторовича — солдата

ГАЄВСЬКОГО Сергія Олеговича поранений — полковника

ГОЛОВНЮ Віктора Валентиновича поранений — солдата

ГОРБАЧЕНКА Сергія Петровича поранений — молодшого сержанта

ГРИГОРАЩУКА Ярослава Володимировича поранений — сержанта

ГУМЕНЮКА Олександра Павловича (посмертно) — молодшого сержанта

ДОРОГОПУЛЬКА Дмитра Олександровича поранений — солдата

ДУДКУ Володимира Володимировича — солдата

ЗОЗУЛЮ Олександра Олексійовича поранений — сержанта

КАЛЕНЧЕНКА Віталія В’ячеславовича поранений — солдата

КАМАГАНЦЕВА Анатолія Валерійовича (посмертно) — солдата

КАШИЦЮ Руслана Володимировича — солдата

КЕКУХА Євгена Анатолійовича — солдата

КОВАЛЕНКА Ростислава Григоровича — солдата

КОСОЛАПКІНА Олександра Сергійовича поранений — старшого солдата

КРАВЧУКА Валерія Михайловича поранений — молодшого сержанта

ЛИСИЦЮ Івана Петровича поранений — солдата

ЛУГІНУ Ігоря Олександровича поранений — молодшого сержанта

МАРКУША Миколу Вікторовича поранений — молодшого сержанта

МЕЛЬНИКА Володимира Станіславовича поранений — старшого солдата

МИШКУ Ростислава Ігоровича — старшого солдата

МІСЮРУ Олександра Олександровича поранений — старшину

НАГАЧЕВСЬКОГО Бориса Миколайовича — старшого солдата

НАЛИВАЙКА В’ячеслава Юрійовича поранений — старшого солдата

ОГОРОДНІЙЧУКА Ігоря Олеговича поранений — старшого солдата

ОЛЕКСІЄНКА Юрія Івановича поранений — старшого сержанта

ПЕТРОВА Андрія Володимировича — солдата

ПЕТРОВИЧА Олега Володимировича — молодшого сержанта

ПЕХУ Юрія Івановича — старшого солдата

ПОЛІЙОВСЬКУ Вікторію Ігорівну — молодшого сержанта

ПРАЦЮКА Миколу Миколайовича — солдата

ПРОЦЕНКА Андрія Анатолійовича — старшого сержанта

РИЧАГОВА Генадія Володимировича поранений — солдата

СЕРЕДЮКА Івана Омеляновича поранений — солдата

СЕРЧУКА Вадима Миколайовича поранений — солдата

СИЧОВА Олександра Володимировича поранений — сержанта

СОЛОВ’Я Дениса Вікторовича — солдата

СТЕГУРУ Романа Михайловича поранений — лейтенанта

СТЕПАНЮКА Павла Олексійовича поранений — старшого сержанта

ТАТАРУ Сергія Володимировича поранений — солдата

ТИМЧУКА Дмитра Валерійовича поранений — солдата

ТРОХОВА Романа Геннадійовича — солдата

ХОМУХУ Руслана Миколайовича поранений — старшого сержанта

ШИЯНА Олексія Миколайовича поранений — старшого солдата

в підрозділах Міністерства внутрішніх справ України

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ВОВЧЕНКА Олега Павловича (посмертно) — сержанта міліції

в підрозділах Національної гвардії України:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

СИРОТЕНКА Сергія Васильовича (посмертно) — майора

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

ВЕЛИЧКА Андрія Валерійовича (посмертно) — майора

ЗАТИЛЮКА Олексія Олександровича (посмертно) — солдата

КАРБАНА Дмитра Сергійовича (посмертно) — солдата

КУРБАТОВА Станіслава Вікторовича (посмертно) — старшого солдата

САМОЛЕНКА Володимира Івановича (посмертно) — солдата

ТУРКОВА Ігоря Леонідовича (посмертно) — солдата.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

22 січня 2018 року

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №11/2018

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом Свободи

БИСТРИЦЬКОГО Євгена Костянтиновича — виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження», м.Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БУЛАТА Анатолія Федоровича — директора Інституту геотехнічної механіки імені М.С.Полякова Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

КОСЕНКА Петра Олексійовича — директора державного підприємства «Дослідний завод зварювальних матеріалів Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона Національної академії наук України», м.Київ

ОВЧИННІКОВА Євгенія Івановича — суддю Верховного Суду України у відставці

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ДРАПУШКА Ростислава Григоровича — члена Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Соціальна ініціатива», м.Київ

КОНОНЕНКА Павла Миколайовича — першого заступника прокурора міста Києва

ПРИЩЕПУ Івана Кузьмича — проректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м.Харків

СИВОГО Миколу Юрійовича — головного лікаря підприємства «Санаторій «Червона калина», Рівненська область

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БЕРІЗКА Миколу Михайловича — завідувача відділу Головного департаменту Адміністрації Президента України

БОНДАРЧУКА Ігоря Володимировича — члена Спілки архівістів України, м.Київ

БОСНЮКА Павла Зіновійовича — начальника Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні

БУТЕНКА Володимира Івановича — члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, м.Київ

ВЕРЕСКУНА Геннадія Яковича — начальника відділу Біловодської районної державної адміністрації, Луганська область

ГРИМАЛЮКА Івана Васильовича — заступника голови Коломийської міськрайонної станиці Братства ОУН-УПА Карпатського краю, Івано-Франківська область

ДОРОША Віктора Васильовича — начальника управління Хотинської районної державної адміністрації, Чернівецька область

ДУНЦЯ Василя Ярославовича — члена Тернопільського міського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка

КАПУСТУ Сергія Миколайовича — генерального директора товариства «АВТО», м.Вінниця

КІСІЛЯ Миколу Івановича — завідувача відділу Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України

КРАВЧУКА В’ячеслава Васильовича — члена проводу Тернопільської обласної організації Всеукраїнського громадського об’єднання «Спіла офіцерів України»

КУЗЬОМКА Леоніда Михайловича — декана факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка

КУШЕРЦЯ Василя Івановича — голову правління Всеукраїнської громадської організації «Товариство «Знання» України», м.Київ

МАЦЮКА Тараса Ярославовича — голову проводу Всеукраїнської громадської організації «Золоті леви чорної сотні», м.Львів

МІШИНА Миколу Івановича — суддю апеляційного суду Донецької області у відставці

ПАКА Володимира Петровича — голову ради Київської облспоживспілки

ПАНАСЮКА Ігоря Валерійовича — волонтера, Київська область

ПАНКА Віталія Григоровича — директора Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України

ПАСТЕРНАКА Романа Михайловича — голову Братства ОУН-УПА Дніпропетровської області

РАЙЧИНЦЯ Анатолія Васильовича — заступника генерального секретаря Українського біблійного товариства, м.Київ

РОЗЕНФЕЛЬДА Семена Моісеєвича — учасника повстання у нацистському концтаборі Собібор на території Польщі, громадянина Держави Ізраїль

СКОРОДЕНЯ Павла Ярославовича — члена громадської організації «Всеукраїнське товариство політичних в’язнів і репресованих», м.Дніпро

СОДОМОРУ Андрія Олександровича — професора кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

СТЕЛЬМАХА Богдана Михайловича — поета, драматурга, м.Львів

УМАНЕЦЬ Галину Іванівну — волонтера, координатора Херсонського центру допомоги військових Збройних Сил України

ЧЕРНЕЦЯ Дем’яна Івановича — голову Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих України

ЦАПИКА Василя Миколайовича — члена Всеукраїнського братства ОУН-УПА, Дніпропетровська область

ЯБЛОНСЬКОГО Павла Васильовича — секретаря Вінницької міської ради

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ДОРОШЕНКА Сергія Олександровича — учасника антитерористичної операції, молодшого лейтенанта

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

СОБОЛЯ Валерія Анатолійовича — волонтера, м.Київ

СНІЦАРА Віктора Петровича — учасника антитерористичної операції, Київська область

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ВАНТУХ Галину Мирославівну — помічника балетмейстера Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

БОРТНІКОВУ Олену Володимирівну — викладача, директора комунального закладу «Одеське училище мистецтв і культури імені К.Ф.Данькевича»

БОРУШЕВСЬКУ Віру Григорівну — голову Черкаської обласної організації Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича

ГАНИЧ Оксану Миколаївну — почесного голову Закарпатської обласної управи Союзу українок

ЧОРНОВІЛ Валентину Максимівну — члена правління громадської організації «Музей шістдесятництва», м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БЕЛЬСЬКУ Надію Іванівну — завідувача Нововолинського дошкільного навчального закладу № 6 Нововолинської міської ради, Волинська область

ДЕМКІВ Марію Миколаївну — учасницю національно-визвольного руху, Тернопільська область

ДІМЛЄВИЧ Галину Романівну — члена Міжнародної громадської організації «Міжнародне товариство прав людини – Українська секція», м.Київ

ДОРОШЕНКО Ірину Євгенівну — артистку – провідного майстра сцени державного підприємства «Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка», м.Київ

КОСТЕНКО Надію Петрівну — завідувача молочнотоварної ферми сільськогосподарського товариства «Зоря», Луганська область

СОКОЛЕНКО Ольгу Михайлівну — директора товариства «ХАРКІВ ПАЛАС»

ТИМЧУК Марію Максимівну — учасника національно-визвольного руху, Запорізька область

ЧИЖМАРЬ Катерину Іванівну — директора Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України

Нагородити орденом Данила Галицького

ДАВИДОВА Євгена Олексійовича — заступника начальника Департаменту Національної поліції України – начальника управління, підполковника поліції

ТІХОНОВА Сергія Васильовича — начальника Департаменту Національної поліції України, полковника поліції

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ГОЛОВНЮ Василя Івановича — бурового майстра геологорозвідувальної бурової партії Державного регіонального геологічного підприємства «Донецькгеологія»

КОЛОМІЙЧЕНКА Олега Григоровича — старшого оглядача-ремонтника вагонів виробничого підрозділу служби вагонного господарства «Експлуатаційне вагонне депо Знам’янка» регіональної філії «Одеська залізниця», Кіровоградська область

СТЕЛЬМАХА Юрія Миколайовича — директора приватно-орендного підприємства імені Герасименка, Чернігівська область

ТУРЧАННІКОВА Олега Олександровича — директора Білокуракинського професійного аграрного ліцею, Луганська область

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КУЛЬЧИЦЬКОМУ Олегу Володимировичу — скрипалеві, м.Львів

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

СЕМЕНЮКУ Василю Івановичу — художникові, м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БИБИКУ Ярославу Петровичу — художньому керівникові ансамблю солістів Івано-Франківської обласної філармонії

ДОСКОЧУ Павлу Івановичу — співакові, композитору, Тернопільська область

ЗЕРНАЄВІЙ Ользі Сергіївні — артистці-солістці-інструменталістці комунального підприємства «Дніпропетровський будинок органної та камерної музики» Дніпропетровської обласної ради

ОХІТВІ Христині Миколаївні — солістці-вокалістці творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м.Київ

ПОЗНЯК Аллі Володимирівні — солістові опери – провідному майстру сцени державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка», м.Київ

СВИРИДЮКУ Євгену Петровичу — артистові драми державного підприємства «Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка», м.Київ

ЦЕВЕЛЬОВУ Сергію Геннадійовичу — провідному майстрові сцени комунального закладу «Запорізький академічний обласний театр юного глядача» Запорізької обласної ради

ЯГОВЕНКО Надії Володимирівні — артистці-вокалістці Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України

ЯРЕМЧУКУ Олександру Миколайовичу — артистові академічної хорової капели «Орея» комунального підприємства «Житомирська обласна філармонія імені С.Ріхтера» Житомирської обласної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

АВЄТІСЯНУ Артаку Георгійовичу — головному інженерові товариства з ремонту доріг «Евродор», м.Одеса

ЗАМОГИЛЬНОМУ Андрію Григоровичу — директорові державного унітарного підприємства «Дирекція з будівництва другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», м.Київ

ПОЗОВНОМУ Олександру Миколайовичу — командирові 36 шляхово-відновлювального загону Державної спеціальної служби транспорту, Сумська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ОРЛИК Марії Михайлівні — учительці Заставнівської загальноосвітньої школи I–III ступенів, Чернівецька область

РОМАНЮК Олені Анатоліївні — учительці Новоград-Волинської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 7, Житомирська область

СИЗЬКО Галині Леонідівні — учительці Золотоніської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 3 Золотоніської міської ради, Черкаська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

АБАТУРОВУ Олександру Євгенійовичу — завідувачеві кафедри державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України», докторові медичних наук, професорові

БАНАДИЗІ Наталії Василівні — завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України», доктору медичних наук, професорові

БАРСУКОВУ В’ячеславу Зіновійовичу — завідувачеві кафедри Київського національного університету технологій та дизайну, доктору хімічних наук, професорові

ОНИШКО Світлані Василівні — завідувачеві кафедри Університету державної фіскальної служби України, доктору економічних наук, професорові, Київська область

ПЛОСКОМУ Віталію Олексійовичу — проректорові Київського національного університету будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові

ШИДЛОВСЬКІЙ Тетяні Анатоліївні — головному науковому співробітникові державної установи «Інститут отоларингології імені професора О.С.Коломійченка Національної академії медичних наук України», доктору медичних наук, професорові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

КРИВОРУЧКУ Леоніду Семеновичу — завідувачеві відділу Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих м.Києва

ЛІСІМОВІЙ Лідії Григорівні — керівникові Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів», м.Київ

ЛУКАШУ Віктору Миколайовичу — звукорежисерові, члену Національної спілки кінематографістів України, м.Київ

НОВОЖЕНЕЦЬ-ГАВРИЛІВ Галині Павлівні — художникові, м.Львів

НОСАНЮ Володимиру Анатолійовичу — старшому викладачу кафедри Харківської державної академії дизайну і мистецтв

ТУТЕВИЧУ Євгенію Євгеновичу — головному диригентові Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ГИЖКУ Андрію Петровичу — першому заступникові голови Вінницької обласної державної адміністрації

ПРИЙМІ Ігорю Михайловичу — керівникові секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

БРУСЛІНОВСЬКОМУ Євгену Борисовичу — головному редакторові Канівської міськрайонної газети «Дніпрова Зірка», Черкаська область

КУДРІНІЙ Людмилі Олександрівні — завідувачеві відділу акціонерного товариства «Газета «Приазовський робочий», Донецька область

ОКОЛОДЬКУ Павлу Андрійовичу — редакторові Хмільницької міськрайонної газети «Життєві обрії», Вінницька область

ЧЕРЕДАРИК Людмилі Флорівні — головному редакторові газети «Версії», м.Чернівці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ВЕДЯЄВІЙ Людмилі Василівні — заступникові головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Харківська міська клінічна лікарня № 2 імені проф. О.О.Шалімова» ЄРЬОМІНУ Ігорю Геннадійовичу — лікареві товариства «Медичний центр «Ігнат», м.Херсон

ЖИЛКУ Олександру Львовичу — лікареві, члену Хмельницької філії Асоціації акушерів-гінекологів України

КОЗЛОВУ Вадиму Владиславовичу — головному лікареві медичного центру товариства «Гармонія Здоров’я», м.Київ

КУНАХУ Тарасу Григоровичу — керівникові центру патології ЛОР-органів, лікарю Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами

НЕВІРКОВЦЮ Анатолію Антоновичу — доцентові кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ

ПАНЕНКУ Василю Васильовичу — головному лікареві Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні

ПІЦУРЯКУ Манолію Васильовичу — головному лікареві Солотвинської районної лікарні Богородчанського району, Івано-Франківська область

ПРОЦЕНКУ Володимиру Вікторовичу — провідному науковому співробітникові відділу державної установи «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України», доктору медичних наук

ЧЕРНІКОВІЙ Вікторії Василівні — головному лікареві комунальної установи «Обласний клінічний ендокринологічний диспансер» Запорізької обласної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ШАПОВАЛУ Володимиру Миколайовичу — інженерові акціонерного товариства «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ГАЛАСУ Ласлу Степановичу — художньому керівникові народного аматорського фольклорного колективу «Розмарінг» відділу Берегівської районної державної адміністрації, Закарпатська область

ГРИЧАНЮК Любові Кирилівні — завідувачеві відділу Вінницького обласного центру народної творчості

КИРИЧЕНКО Галині Семенівні — заступникові генерального директора Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, м.Київ

КОЗАЧУК Олені Анатоліївні — керівникові зразкового аматорського ансамблю танцю «Волиняночка» комунального закладу «Палац культури міста Луцька», Волинська область

ЛОГВИН Ларисі Миколаївні — викладачеві Шосткинської дитячої школи мистецтв, Сумська область

ОВОД Наталії Михайлівні — концертмейстерові кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

ФАНИГІНУ Юрію Юрійовичу — реставраторові, волонтеру, співзасновникові музею громадянського подвигу Дніпропетровщини у подіях АТО, м.Дніпро

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БАБЕНКО Людмилі Леонідівні — завідувачеві кафедри Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка

ГРИЩАКУ Сергію Вікторовичу — деканові факультету державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет», м.Дніпро

ЖИВ’ЮКУ Андрію Анатолійовичу — доцентові кафедри вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», м.Рівне

КОВАЛЬЧУК Людмилі Вадимівні — методистові відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації, Житомирська область

МИХАЙЛЕНКО Галині Володимирівні — директорові комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 13» Харківської обласної ради

НОВОМЛИНЦЮ Олегу Олександровичу — першому проректорові Чернігівського національного технологічного університету

РИБАКУ Петру Івановичу — директорові Микитинецької загальноосвітньої школи I–III ступенів Косівської районної ради, Івано-Франківська область

СЕМЕНЮКУ Олегу Анатолійовичу — ректорові Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, м.Кропивницький

СПОДИНСЬКІЙ Ларисі Леонідівні — директорові державного вищого навчального закладу «Київський електромеханічний коледж»

СТОЛЯРОВУ Юрію Олександровичу — заступникові директора Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району м.Києва

ТКАЧУКУ Вадиму Анатолійовичу — проректорові Національного університету біоресурсів і природокористування України, м.Київ

ТРОФИМЕНКУ Павлу Євгеновичу — професорові кафедри Сумського державного університету

ЧОРНІЙ Людмилі Олександрівні — завідувачеві кафедри вищого навчального закладу «Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва»

ЯРОВІЙ Оксані Анатоліївні — професорові Університету державної фіскальної служби України, Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

КВАШІ Василю Івановичу — заступникові генерального директора акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт», Полтавська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

БІЛИКУ Мирославу Миколайовичу — директорові товариства «Галичина Ласунка», м.Тернопіль

БОЙКУ Василю Дмитровичу — головному інженерові акціонерного товариства «Пологівський олійноекстракційний завод», Запорізька область

КРИВОКОНЮ Олександру Григоровичу — члену правління громадської організації «Харківська міська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

АНТОНЮКУ Віктору Антоновичу — голові правління товариства «Промтехтранс», Хмельницька область

ДІКОВИЦЬКОМУ Миколі Георгійовичу — заступникові генерального директора Державного авіаційного підприємства «Україна», Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ВИСЛОЦЬКОМУ Василю Михайловичу — директорові сільськогосподарського підприємства «Ягільниця-В», Тернопільська область

КЛАКУ Олександру Леонідовичу — керівникові сільськогосподарських дільниць підприємства «Аграрна компанія 2004», Хмельницька область

ЛАМБОВУ Петру Георгійовичу — директорові сільськогосподарського товариства Тарутинського району, Одеська область

МАЛЬЧЕНКУ Володимиру Петровичу — директорові товариства «Прометей», Черкаська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ДМИТРІЄВУ Дмитру Петровичу — начальникові відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м.Миколаєві

ГОНЧАРЕНКО Галині Андріївні — директорові комунальної установи «Запорізький геріатричний пансіонат» Запорізької обласної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

КОЗУБАЛЬ Ганні Юріївні — завідувачеві виробничого комплексу Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, Івано-Франківська область

ЛЯСКОВСЬКІЙ Ніні Сергіївні — завідувачеві сектору Управління справами Апарату Верховної Ради України

ТКАЧУК Надії Іванівні — завідувачеві залу відділу комунального підприємства «Госпкомобслуговування», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ГЕРАСИМЕНКО Наталії Володимирівні — координатору Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України

ГОРБУРОВУ Кирилу Євгеновичу — приватному нотаріусу Миколаївського міського нотаріального округу

КОНДРАТЕНКУ Олександру Олександровичу — заступникові начальника Департаменту Генеральної прокуратури України

КУЧЕРУК Ніні Василівні — науковому консультантові судді Конституційного Суду України

СОКУРЕНКУ Валерію Васильовичу — ректорові Харківського національного університету внутрішніх справ

СТЕПАНОВУ Артему Борисовичу — першому заступникові прокурора Харківської області

ТИМЧЕНКО Олені Іванівні — начальникові відділу Вищого адміністративного суду України

ЯВОРОВСЬКОМУ Геннадію Леонідовичу — юристові, волонтеру, члену громадської організації «Легіон – Українська громадська організація ветеранів АТО», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

БЕЗПАЛЬКУ Євгенію Михайловичу — тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи № 1 міста Горішні Плавні, Полтавська область

ГАРАВСЬКОМУ Сергію Адольфовичу — тренерові-викладачу відділення Львівської школи вищої спортивної майстерності

ЗВІЗДОВСЬКОМУ Ігорю Михайловичу — керівникові служби Міністерства молоді та спорту України

ІЩЕНКУ Юрію Володимировичу — директорові комунальної установи «Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп»

КАМІНСЬКОМУ Олександру Борисовичу — головному тренерові штатної команди національної збірної команди України зі стрільби кульової, м.Рівне

КІРІЛУ Георгію Васильовичу — голові Новоселицького спортивно-оздоровчого клубу Чернівецької обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»

КРИСОВУ Євгену Миколайовичу — заступникові голови Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, м.Київ

МАЛОМУЖУ Олександру Івановичу — директорові дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» Херсонської міської ради

МЕРКУЛОВУ Євгенію Васильовичу — старшому тренерові-викладачу відділення комунального закладу «Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності»

МЕТЕЛІ Галині Дмитрівні — директорові Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради

ПЕТРУКУ Миколі Володимировичу — начальникові комплексу спортивної підготовки аварійно-рятувального загону спеціального призначення, Івано-Франківська область

РЕБРИНІ Анатолію Арсеновичу — доцентові кафедри Хмельницького національного університету

СУСЛОВУ Миколі Семеновичу — директорові Миколаївської обласної школи вищої спортивної майстерності

ТОЛКАЧУ Василю Павловичу — тренерові-викладачу обласної школи вищої майстерності, м.Житомир

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ОВСІЙКУ Миколі Сергійовичу — художникові-живописцю, м.Одеса

СКОРЛУПІНУ Євгену Петровичу — художникові-живописцю, Донецька область

СТЕЦЕНКО Ксенії Олександрівні — художникові-оформлювачу, живописцеві, м.Херсон

ШТАНКО Катерині Володимирівні — художникові-графіку, м.Київ.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

20 січня 2018 року

Якщо ви знайшли помилку чи одрук, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".

〉〉 Кожен прихильник "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!

Ми виправдовуємо довіру!

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.

 

- реклама -

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з вартими уваги статтями "Новинарні".

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: