В “армію ДНР” прислали потенційних диверсантів із підконтрольної частини України, – “ІС”

 

На передових позиціях “армії ДНР” відзначається поява бойовиків походженням із сусідніх підконтрольних Україні населених пунктів, які ймовірно будуть засилатися для диверсій за лінію фронту.
Про це ідеться у зведенні групи “Інформаційний спротив” від 14 серпня.

“В районі н.п. Горлівка командуванням «1-го АК ДНР» проведена часткова ротація особового складу НЗФ. Відзначається поява на передових позиціях значної кількості бойовиків з числа уродженців населених пунктів (а також що раніше проживали в них), які перебувають на підконтрольній України території в безпосередній близькості від лінії розмежування.
Основна маса таких бойовиків пройшла диверсійно-терористичну підготовку в Росії і буде направлятися на підконтрольну Україні територію для проведення розвідувальних операцій, диверсій і терактів, при цьому деякі з них можуть використовувати для прикриття документи державних організацій, підприємств і установ, отримані до агресії РФ за місцем роботи”, – зазначено у зведенні.

Читайте також:
Бойовики “ДНР” вчинили бійку при крадіжці кавунів, є загиблі й поранені, – ГУР

 

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".