Україна припинила перетікання електроенергії в ОРДО

 

Із 26 липня 2017 року повністю припинено перетікання електроенергії на тимчасово неконтрольовані території Донецької області.

Про це повідомив голова НЕК “Укренерго” Всеволод Ковальчук.

“Територія ОРДЛО на сьогодні не споживає електроенергію, вироблену електростанціями на контрольованій частини України”, – написав він у “Фейсбуці”.

“Потреби окупованих територій в енергії покриваються за рахунок Старобешівської і Зуївської ТЕС, іншими виробниками на НКТ, а також поставками з Російської Федерації, що відбуваються за лініями, які не входять до переліку міждержавних, перетоки по них не ведуться в загальному сальдо “Україна-Росія-Білорусь”, – написав Ковальчук.

Як відомо, продовження постачань електроенергії на неконтрольовані території Донецької області погоджувалося з необхідністю завершення будівництва нової лінії електропередач до Авдіївки.

Старобешівська теплова електростанція входить до складу “Донбасенерго” (у березні 2017-го “націоналізована” “ДНР”). Вона працює на непідконтрольній території Донецької області і з початку 2015 року недоотримує гроші з України за відпущену електроенергію.
Зуївська ТЕС також знаходиться на непідконтрольній українській владі території та належить “ДТЕК Енерго” Ріната Ахметова.

Читайте також:
Електрику для ДФС поновили, Авдіївка буде з водою

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *