Уряд запустив флешмоб “Пенсії не гречка!” для просування пенсійної реформи

 

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підтримав ініціативу “Пенсії не гречка!”, що полягає в пропагуванні невідкладного проведення пенсійної реформи.
Про це він написав у “Фейсбуці” 30 червня.

“Дійсно дуже важливо те, що, запроваджуючи щорічну автоматичну індексацію пенсій, ми забираємо пенсії з рук популістів-політиків, які завжди використовували їх підвищення винятково як передвиборчий інструмент. Тому, підтримую творчу ідею молодих колег і приєднуюсь до флешмобу #ПенсіїНеГречка!” – зазначено на сторінці Гройсмана.

Раніше з ініціативою такого флешмобу виступив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Загалом урядовці просять підтримати чотири законопроекти Кабміну з пакету пенсійної реформи.

“Пенсії – не гречка! Звертаємось до всіх депутатів з проханням скласти “пенсійну зброю” і підтримати реформу”, – сказано в повідомленні.

Перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова на брифінгу заявила, що збалансувати бюджет Пенсійного фонду реально за сім років, якщо Верховна Рада прийме потрібні законопроекти.

“Якщо ми приймемо ту реформу, яку уряд вже направив на розгляд Верховної Ради і просить депутатів підтримати її, яку ми розробили разом з міжнародними партнерами, то це нам дозволить в довгостроковій перспективі за сім років збалансувати Пенсійний фонд”, – сказала Маркарова, яку цитує “Укрінформ”.

Заступниця міністра нагадала, що зараз дефіцит Пенсійного фонду України становить 141 млрд. грн.

“Тобто, це діра, яка з одного боку є загрозою для бюджету, а з іншого – не дає можливості виплатити гідні пенсії нашим громадянам. Відповідно, коли ми дивимося на макрорівні, то кошти на це витрачаються великі, а коли дивимося на рівні конкретної людини – пенсії в нас мізерні”, – зазначила Маркарова.

“Дефіцит в 141 млрд. буде зберігатися наступні три роки. Потім протягом чотирьох років буде скорочуватися”, – додала вона.

 

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

1 відгук

  1. Лариса

    02/07/2017 19:37 at 19:37

    Я Боднар Лариса Василівна потерпіла внаслідок ЧАЕС маю 1 категорію.В 2012році суд,а не Пенсійний фонд,присудив пенсію згідно закону,але коштів в державі немає для інвалідів,ліквідаторів і так тд….На сьогодні моя пенсія становить 1613грн.Все ж таки хочеться мати надію на достойну пенсію.Хочеться вірити,що на цей раз дойде до справи,а не на словах.Всим бажаю здоров’я,терпіння,миру і віри….

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *