В одному указі з героями АТО Порошенко нагородив “регіоналів 16 січня” та військового прокурора, підозрюваного в незаконному збагаченні

 

Серед майже 190 осіб, нагороджених державними нагородами й відзнаками відповідно до указу президента України №168/2017 з нагоди Дня Конституції, фігурують зокрема два народні депутати, які голосували за “диктаторські” закони 16 січня 2014 року, а також колишній військовий прокурор сил АТО, що перебуває під слідством НАБУ у справі про незаконне збагачення.
Про це повідомляє “Новинарня” з посиланням на текст указу, розміщеного на сайті глави держави 28 червня.

Зокрема, орденом “За заслуги” ІІ ступеня нагороджений Олександр Герега – народний депутат України, позафракційний мажоритарник, власник мережі гіпермаркетів “Епіцентр”, що працює зокрема в окупованому РФ Криму.
У Раді VII скликання він до 21 лютого 2014 року входив до фракції Партії регіонів.

Орден “За заслуги” ІІІ скликання отримав, крім інших, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, у ВР VII скликання – член “Регіонів” до 20 лютого. У нинішньому скликанні був мажоритарником від БПП.

Як відомо, обидва вони голосували за “диктаторські закони Януковича” 16 січня 2014 року, що спричинили сплеск насильства проти учасників Революції Гідності.

Орден “За заслуги” ІІІ скликання отримав і Костянтин Кулик, заступник начальника Департаменту Генеральної прокуратури України. На цю посаду він був переведений після скандалу з незаконним збагаченням у військовій прокуратурі, якому вручено обвинувачення в цій справі.

У коментарі “Новинарня” прес-секратар генпрокурора Лариса Сарган зазначила: “Кулик вів справу повернення 1,5 млрд. доларів Януковича і довів. Це головне зараз”.

В указі сказано, що всі перелічені особи нагороджені “за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм”.

Як відомо, процедура відкликання державних нагород не передбачена.

Також у списку нагороджених – група героїв АТО та збройного спротиву окупантам на Донбасі.

Так, орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджений (посмертно) Степан Чубенко – воротар краматорської молодіжної команди ФК “Авангард”. 16-річний громадський активіст із Донеччини був убитий бойовиками “ДНР” за синьо-жовту стрічку та допомогу українській армії. Його тіло без голови бандити прислали матері лише через три місяці.

Читайте більше про цю справу:
Росія розглядає питання про видачу Україні бойовика “ДНР” Погодіна
за вбивства 2014 року

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня також нагороджені учасники АТО Микола Вишневський, Володимир Колбаско (обидва з Чернівців) та Володимир Макар (Івано-Франківськ).

Ордени “За заслуги” ІІІ ступеня отримали посмертно учасник АТО, військовий капелан із Житомира Андрій Виноградський (помер через проблеми з серцево-судинною системою), а також Джозеф Стоун – фельдшер Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, громадянина США, який загинув на Луганщині внаслідок підриву авто на міні.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2017

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України
За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

АНАТИЧУКА Лук’яна Івановича – директора Інституту термоелектрики Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, м.Чернівці

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ЗУБРІЯ Віталія Петровича – заступника Голови Державної служби фінансового моніторингу України

ІЩЕЙКІНА Костянтина Євгеновича – народного депутата України

РАЙКОВИЧА Андрія Павловича – міського голову, м.Кропивницький

САВЧЕНКО Олександру Яківну – головного наукового співробітника відділу Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, м.Київ

СЛЬОТУ Івана Михайловича (посмертно) – художнього керівника Поліського ансамблю пісні і танцю “Льонок” комунального підприємства «Житомирська філармонія»

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

СЕРЕДУ Володимира Миколайовича – голову Львівського регіонального суспільно-культурного товариства «Надсяння»

ЯСТРУБИНСЬКОГО Василя Івановича – заступника директора Департаменту – начальника управління Київської міської державної адміністрації

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БОГУЦЬКОГО Олександра Андрійовича – директора – президента товариства «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV), м.Київ

БУБНЮКА Валентина Леонідовича (ФЕДОРА) – архієпископа Полтавського і Кременчуцького, керуючого Полтавською єпархією Української православної церкви Київського патріархату

ВОВКУНА Василя Володимировича – генерального директора – художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

ГЕРЕГУ Олександра Володимировича – народного депутата України

ЗАГОРОДНЬОГО Володимира Петровича – першого заступника Голови Державної регуляторної служби України

ЗУБКА Володимира Івановича – директора сільськогосподарського підприємства «Комишанське», Сумська область

МІЮСОВА Михайла Валентиновича – ректора Національного університету «Одеська морська академія»

НОВАЦЬКОГО Володимира Миколайовича – Южненського міського голову, Одеська область

ПЛЕВАКА Володимира Івановича – суддю Дніпропетровського апеляційного господарського суду у відставці

РОЖКА Миколу Михайловича – ректора державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет»

СТУПАКА Сергія Михайловича – голову громадської організації «Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану», Чернігівська область

ЧЕХУНА Василя Федоровича – директора Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є.Кавецького НАН України, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АТРОШЕНКА Владислава Анатолійовича – Чернігівського міського голову

БАЦА Сергія Миколайовича – керівника Управління Державного управління справами

БЕССАРАБА Олександра Семеновича – проректора Національного університету харчових технологій, м.Київ

ВАСИЛЮКА Валерія Анатолійовича – ветерана військової служби, м.Київ

ВИНОГРАДСЬКОГО Андрія Даниловича (посмертно) – учасника антитерористичної операції, військового капелана, м.Житомир

ГИБУ Іллю Йосиповича – столяра-виробника декорацій Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів

ДЖОЗЕФА СТОУНА (посмертно) – фельдшера Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, громадянина США

ЄНІНА Євгенія Володимировича – заступника Генерального прокурора

КВЕЛЕНКОВА Юрія Олександровича – головного продюсера творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м.Київ

КЛЕПАКА Григорія Олексійовича – заступника Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України

КУЛИКА Костянтина Геннадійовича – заступника начальника Департаменту Генеральної прокуратури України

ЛЕВИЦЬКУ Ярославу Миколаївну – члена Спілки політв’язнів і репресованих Чортківського району, Тернопільська область

ЛОПУШИНСЬКОГО Івана Петровича – завідувача кафедри Херсонського національного технічного університету

МАРИНЧИКА Станіслава Гавриловича – голову Ічнянського районного об’єднання літераторів «Криниця», Чернігівська область

МИКОЛАЙЦЯ Анатолія Петровича – волонтера, голову громадської організації «За майбутнє України», м.Київ

ОНИЩУКА Артема Костянтиновича – ветерана військової служби, члена Київської обласної організації ветеранів України

ПАШКОВСЬКОГО Ігоря Борисовича – головного лікаря дочірнього підприємства «Санаторій «Славутич» імені Б.В.Пашковського», Дніпропетровська область

ПОПОВА Володимира Владиславовича – завідувача відділення державної установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова» Національної академії медичних наук України, м.Київ

ПРОЦЕВСЬКОГО Віктора Олександровича – декана Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди

ПУШКАРЯ Миколу Борисовича – директора підприємства «Богодухівський електромеханічний завод» філії державного науково-виробничого підприємства «Об’єднання Комунар», Харківська область

РАБІНОВИЧА Петра Мойсейовича – професора кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка

СВІТОЛІНУ Еліну Михайлівну – члена національної жіночої збірної України з тенісу, м.Харків

СОЛОМАХУ Сергія Павловича – Миргородського міського голову, Полтавська область

ТЕЛЮЩЕНКА Івана Федоровича – генерального директора товариства «Керамейя», м.Суми

ХЕРУВІМОВА Артура Володимировича – заступника генерального директора Державного концерну «Укроборонпром», м.Київ

ЧЕПЕЛЮКА Василя Адамовича – вокаліста, композитора, члена Волинської обласної організації Національної всеукраїнської музичної спілки

ЧИКІНА Ігоря Валерійовича – керівника регіонального офісу товариства «Кернел-Трейд», м.Хмельницький

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ВИШНЕВСЬКОГО Миколу Федоровича – учасника антитерористичної операції, м.Чернівці

КОЛБАСКА Володимира Федоровича – учасника антитерористичної операції, м.Чернівці

МАКАРА Володимира Петровича – учасника антитерористичної операції, м.Івано-Франківськ

ЧУБЕНКА Степана Вікторовича (посмертно) – воротаря Краматорської молодіжної команди «Авангард», громадського активіста, Донецька область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

ДЕМКІВ Дарію Петрівну – керівника народного аматорського ансамблю танцю «Покуття» Коломийського міського будинку культури, Івано-Франківська область

ТОЛМАЧОВУ Юлію Віталіївну – волонтера, м.Житомир

ШУБІНУ Людмилу Володимирівну – генерального директора товариства «Друкмаш – центр», м.Кропивницький

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БРІТ Надію Михайлівну – професора кафедри Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Черкаська область

БУТЕНКО Наталію Олександрівну – заступника генерального директора акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт», Полтавська область

ЖУКОВУ Олену Михайлівну – президента Харківського банківського союзу

ІЩЕНКО Тетяну Дем’янівну – виконувача обов’язків директора державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», м.Київ

КАНАВЕЦЬ Марину Володимирівну – директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, м.Київ

ЛАГОДУ Аллу Вячеславівну – репетитора з балету державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка», м.Київ

СТЕБЛОВСЬКУ Тетяну Володимирівну – провідного майстра сцени театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний Молодий театр»

ТИМКО Ольгу Іванівну – волонтера, контролера відділу акціонерного товариства «Київський картонно-паперовий комбінат»

ЧЕРВОНЕНКО Оксану Володимирівну – заступника директора Національного науково-природничого музею НАН України, м.Київ

Нагородити орденом Данила Галицького

СУХОМЛИНА Сергія Івановича – Житомирського міського голову

ТКАЧЕНКА Віктора Михайловича – головного консультанта – інспектора Головного департаменту Адміністрації Президента України

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БОГДАНЦЯ Володимира Ілліча – голову предметно-циклової комісії Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського

ВІТУЛЕВА Олега Юрійовича – складальника цеху акціонерного товариства «Запоріжтрансформатор»

КОНОЧКІНА Олександра Олександровича – старшого майстра служби Станично-Луганської дільниці Старобільського міжрайонного управління по експлуатації газового господарства – філії акціонерного товариства «Луганськгаз»

КРАСЬКА Віктора Григоровича – голову правління Сарненської районної спілки споживчих товариств, Рівненська область

НЕФЕРТАРІ Евеліну Сергіївну – спеціаліста з надання консультативних та практично-аналітичних послуг з дослідження відеозаписів за фактом масових вбивств та спричинення тілесних ушкоджень громадянам у ході акцій протесту у місті Києві у листопаді 2013 – лютому 2014 років, м.Київ

ЧАЙКУ Ольгу Григорівну – операційну медичну сестру відділення Уманської міської лікарні, Черкаська область

ЯЦЕНКА Олександра Івановича – електрогазозварника товариства «Науково-виробниче підприємство «Зоря», Луганська область

Нагородити відзнакою Президента України – Хрестом Івана Мазепи

ДАНІЄЛЯНА Єрванда Жоресовича – віце-президента Вірменського національного конгресу, м.Київ

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КУЦЕВАЛОВУ Валерію Віталійовичу – головному режисерові Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Г.Г.Верьовки, м.Київ

КНИЗІ Олександру Андрійовичу – генеральному директорові – художньому керівнику Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Куліша

МЕЛЬНИЧЕНКУ Сергію Григоровичу – артистові-вокалісту театрально-видовищного закладу культури «Київський національний академічний театр оперети»

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БІЛИКУ Миколі Іллічу – художникові-скульптору, м.Київ

САДОВСЬКОМУ Олександру Васильовичу – художникові монументально-декоративного і станкового живопису, м.Суми

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ДРІНЕВСЬКІЙ Ванді Сергіївні – артистці-вокалістці Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України

ІЛІНСЬКОМУ Вячеславу Анатолійовичу – артистові Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м.Київ

КІСТЕНЬ Катерині Володимирівні –артистці комунального закладу культури «Театрально-видовищний заклад культури «Новий драматичний театр на Печерську», м.Київ

МИРОНЮКУ Миколі Мирославовичу – артистові Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва

МРИЗІ Петру Никифоровичу – артистові, провідному майстру сцени комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки»

ПЛОТНІКОВУ Юрію Вікторовичу – акторові комунального закладу культури «Харківський академічний російський драматичний театр імені О.С.Пушкіна»

СЕМЕНЮКУ-БРУНСЬКОМУ Михайлу Валерійовичу – культорганізаторові відділу Центру культури та мистецтв Київського національного університету технологій та дизайну

СНОПКО Ользі Леонідівні – артистці-вокалістці Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України

ФРЕЙДЛІСУ Авігдору Юрійовичу – художньому керівникові – директору Єврейського музично-драматичного театру імені Шолом-Алейхема, м.Київ

ЦАРЕГРАДСЬКІЙ Іраїді Федорівні – артистці – провідному майстрові сцени державного підприємства «Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка», м.Київ

ЧЕРНОГОРУ Сергію Вікторовичу – головному хормейстерові козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» комунального закладу «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ЖУКОВЕЦЬ Заріні Леонідівні – учительці Снігурівської районної гімназії імені Т.Г.Шевченка Снігурівської районної ради, Миколаївська область

КОРОЛЮ Євгену Тимофійовичу – учителеві загальноосвітньої школи I–III ступенів села Кримне Старовижівського району, Волинська область

КРЕЙТЕР Аллі Іванівні – учительці Вижницької загальноосвітньої школи I–III ступенів імені Юрія Федьковича, Чернівецька область

ХОДАКОВІЙ Лілії Олександрівні – учительці Одеської загальноосвітньої школи № 8 I–III ступенів Одеської міської ради

ШЛІМКЕВИЧУ Мирославу Остаповичу – учителеві Білоберізької загальноосвітньої школи I–III ступенів Верховинської районної ради, Івано-Франківська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БРІСКІНУ Юрію Аркадійовичу – завідувачеві кафедри Львівського державного університету фізичної культури, доктору наук з фізичного виховання і спорту, професорові

ВОЛОХУ Анатолію Михайловичу – професорові кафедри Таврійського державного агротехнологічного університету, доктору біологічних наук, професорові, Запорізька область

ГАЛУСУ Олександру Мар’яновичу – проректорові Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктору педагогічних наук, професорові

ЄРМОЛЕНКУ Анатолію Миколайовичу – заступникові директора Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України, доктору філософських наук, професорові

ІВАНОВУ Сергію Володимировичу – завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», науковому директору Міжнародного центру досліджень соціально-економічних проблем модернізації та розвитку кооперації, докторові економічних наук, професору, м.Полтава

КЛІЩУ Івану Миколайовичу – проректорові державного вищого навчального закладу «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України», доктору медичних наук, професорові

МІЧУДІ Юрію Петровичу – завідувачеві кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, доктору економічних наук, професорові, м.Київ

ПРИТУЛЬСЬКІЙ Наталії Володимирівні – першому проректорові Київського національного торговельно-економічного університету, доктору технічних наук, професорові

САВІНІЙ Галині Григорівні – проректорові Херсонського національного технічного університету, доктору економічних наук, професорові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ПЕТРЕНКУ Володимиру Євгеновичу – художньому керівникові комунального закладу культури «Дніпропетровський драматичний молодіжний театр», м.Дніпро

ПОНОМАРЬОВУ Олексію Михайловичу – викладачеві кафедри Херсонського державного університету

СТЕФАНЮКУ Михайлу Павловичу – старшому викладачеві кафедри Інституту мистецтв державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», м.Івано-Франківськ

СТОЛЯРЧУКУ Богдану Йосиповичу – професорові кафедри Рівненського державного гуманітарного університету

ТРЕТЬЯКОВУ Павлу Вікторовичу – викладачеві відділення Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька»

УСИК Наталії Валентинівні – президентові громадської організації «Асоціація фотохудожників України», м.Київ

ФЕЛЬДМАНУ Леву Борисовичу – викладачеві комунального закладу «Чернівецьке обласне училище мистецтв імені С.Воробкевича»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ГУБЕРНИКУ Аркадію Олексійовичу – доцентові кафедри Одеського національного економічного університету

ПАВЛЮК Аллі Петрівні – завідувачеві сектору Національного інституту стратегічних досліджень, кандидату економічних наук, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

САХАНЮ Анатолію Анатолійовичу – електромонтерові Лисичанського району електричних мереж товариства «Луганське енергетичне об’єднання»

ТУЛУПОВУ Борису Петровичу – директорові Дунаєвецького району електричних мереж акціонерного товариства «Хмельницькобленерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

БОНДАРЧУКУ Івану Васильовичу – начальникові відділу Національного олімпійського комітету України, м.Київ

ДРАПАКУ Роману Богдановичу – головному редакторові Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія»

ФІЦАЙ Ользі Юріївні – редакторові Тячівської районної газети «Дружба», Закарпатська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

БАРСУКУ Олександру Михайловичу – асистентові кафедри державного закладу «Дніпропетровська медична академія охорони здоров’я України»

ГОНЧАРЕНКУ Вадиму Миколайовичу – керівникові центру жіночого здоров’я, лікарю Клінічної лікарні «Феофанія», м.Київ

ЄНОТОВІЙ Наталії Володимирівні – завідувачеві відділення комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова»

ІВАНЧУКУ Леоніду Володимировичу – заступникові головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання, Львівська область

ЛУК’ЯНЧУКУ Олегу Валерійовичу – головному лікареві комунальної установи «Одеський обласний онкологічний диспансер»

МЕЛЬНИК Наталії Юріївні – завідувачеві дитячого консультативно-лікувального центру Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами

ЧЕРЕПАНИНУ Олександру Васильовичу – лікареві відділення комунальної 5-ї міської клінічної лікарні м.Львова

ШАМРАЮ Володимиру Анатолійовичу – головному лікареві Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

КРАВЧУК Тетяні Михайлівні – провідному інженерові державного підприємства «Малинське лісове господарство», Житомирська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ОСТАПЕНКУ Анатолію Васильовичу – директорові акціонерного товариства «Калинівський машинобудівний завод», Вінницька область

РУДЮКУ Григорію Івановичу – головному конструкторові державного підприємства «АНТОНОВ», м.Київ

ЧАЙЧУКУ Анатолію Дмитровичу – директорові товариства «Красилівагромаш», Хмельницька область

ЧЕРНЕЗІ Анатолію Григоровичу – начальникові цеху акціонерного товариства «Уманьферммаш», Черкаська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ВОРОНЬКО Олені Віталіївні – начальникові відділу Управління Міністерства культури України

ГРЕБЕНЬОВСЬКОМУ Віктору Мирославовичу – диригентові народного аматорського інструментального ансамблю «Опус» Бучацького районного комунального будинку культури, Тернопільська область

ДАВИДОВІЙ Світлані Миколаївні – начальникові відділу культури Путивльської районної державної адміністрації, Сумська область

ЗАНДЕР Людмилі Яківні – директорові комунального закладу «Слов’янський краєзнавчий музей» Слов’янської міської ради, Донецька область

КАЛІНІНІЙ Аллі Анастасіївні – директорові Київського будинку вчених Національної академії наук України

КОСМІНУ  Леоніду Георгійовичу – старшому викладачеві кафедри Харківської державної академії культури

ОВЧАРЕНКО Ганні Едуардівні – завідувачеві кафедри державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»

РОМАНЧАК Вірі Дмитрівні – завідувачеві відділу Львівського обласного будинку вчителя

ЩИРІЙ Оксані Борисівні – керівникові служби театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний Молодий театр»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ГОНЧАРСЬКОМУ Івану Львовичу – директорові Скадовського технікуму державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет»

КОЦУПАТРОМУ Михайлу Миколайовичу – деканові державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

МОСТІПАНУ Миколі Івановичу – завідувачеві кафедри Центральноукраїнського національного технічного університету, м.Кропивницький

ТОСКУЧОВІЙ Наталії Анатоліївні – начальникові відділу управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

ТРОСЮК Світлані Дмитрівні – директорові комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа I ступеня – гімназія» № 143 Оболонського району м.Києва»

ТРОЩЕНКУ Володимиру Олександровичу – методистові Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді

ТУРУНЦЕВУ Олександру Петровичу – проректорові Київського університету імені Бориса Грінченка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

БАНАДИЗІ Ігорю Федоровичу – головному лікареві комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний центр медико-соціальної експертизи»

ЛИСАКУ Юрію Пилиповичу – сестрі медичній старшій державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України»

НАКОНЕЧНІЙ Таїсі Василівні – головній медичній сестрі Клінічної лікарні «Феофанія» Державного управління справами

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КІТУ Сергію Васильовичу – директорові Дніпропетровського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих

МАЛЬЦЕВІЙ Натальї Володимирівні – члену Профспілки машинобудівників та приладобудівників України, Донецька область

РОМАНОВСЬКІЙ Олені Микитівні – головному інженерові акціонерного товариства «Чернігівська швейна фабрика «Елегант»

ЧЕЛОМБІТЬКУ Ігорю Миколайовичу – голові правління акціонерного товариства «Поліграфкнига», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БОРОВЦЮ Івану Івановичу – керівникові приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Великояблунецьке», Житомирська область

ХВОРОСТОВСЬКОМУ Валерію Миколайовичу – директорові акціонерного товариства «Дружба-ВМ», Вінницька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

КОПИЛОВУ Ігорю Валентиновичу – директорові комунального підприємства Миколаївської міської ради “Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дельфін»

ЛЕПСЬКОМУ В’ячеславу Володимировичу – члену Черкаського обласного осередку «Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль-Єдність»

ПАНАСЮК Раїсі Василівні – директорові комунального закладу «Вінницький міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія»

РУДИКУ Володимиру Івановичу – директорові видавництва «Основа», м.Київ

СЕГЛЯНИКУ Ігорю Семеновичу – директорові виконавчої дирекції Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

ЧАПЛИГІНІЙ Наталії Іванівні – директорові комунального закладу «Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

БІЛИНЦЮ Михайлу Петровичу – начальникові Виноградівського виробничого управління житлово-комунального господарства, Закарпатська область

МРИЗІ Сергію Станіславовичу – начальникові управління Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації

ОЧЕРЕТНЮК Аллі Іванівні – листоноші відділення Центру поштового зв’язку № 2 Житомирської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»

ТИЩЕНКУ Миколі Миколайовичу – генеральному директорові товариства «Виробничо-комерційна фірма «РИМІД», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

КУБИШКУ Миколі Михайловичу – начальникові станції Чернігів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

БАКАЙ Ірині Іванівні – начальникові управління Генеральної прокуратури України

ВАРЧЕНКО Ользі Олександрівні – начальникові управління Департаменту Генеральної прокуратури України

ГРЕБІ Роману Володимировичу – заступникові Міністра освіти і науки України

ГУБАНОВІЙ Тамарі Олексіївні – директорові приватного вищого навчального закладу «Фінансово-правовий коледж», кандидату юридичних наук, м.Київ

ЖАМБРОВСЬКОМУ Сергію Івановичу – судді Вугледарського міського суду Донецької області у відставці

ЗУБРИЦЬКОМУ Миколі Івановичу – заступникові начальника Департаменту – начальнику управління Генеральної прокуратури України

КОВАЛЮ Валерію Петровичу – директорові Юридичного департаменту Міністерства оборони України

МАМОНТОВУ Ігорю Олександровичу – доцентові кафедри Київського національного університету будівництва і архітектури

МІСЯЦЮ Андрію Петровичу – голові Хмельницької обласної організації «Подільська правова ліга»

НІЖИНСЬКІЙ Тамарі Василівні – ветеранові органів державної служби, м.Київ

ПАЦКАНУ Валерію Васильовичу – народному депутатові України

ПОМАЗАНОВУ Андрію Віталійовичу – народному депутатові України

РОМАНАДЗЕ Луізі Джумберовні – доцентові кафедри Національного університету «Одеська юридична академія»

ЦУЦКІРІДЗЕ Максиму Сергійовичу – заступникові начальника управління Головного управління Національної поліції України – начальнику відділу

ЧЕРНЕНКО Вірі Анатоліївні – судді у відставці Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ

ШАТІЛУ Володимиру Анатолійовичу – доцентові кафедри права Київського лінгвістичного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

БОРОЗНІНУ Валентину Олександровичу – відповідальному секретареві Федерації сучасного п’ятиборства України, м.Київ

КОСЕВИЧУ Олександру Олександровичу – головному тренерові футбольного клубу «Авангард», Донецька область

ПЕТРОВІЙ Ніні Миколаївні – керівникові гуртків Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, м.Київ

ХОМЕНКУ Сергію Васильовичу – старшому викладачеві кафедри Сумського національного аграрного університету

ЦАРКОВУ Володимиру Михайловичу – директорові Сарненської дитячо-юнацької спортивної школи, Рівненська область

ЯЛОВИКУ Володимиру Трохимовичу – тренерові-викладачу Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»

ЛАНДІНУ Володимиру Петровичу – завідувачеві відділу Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БРОДЕЦЬКІЙ Тетяні Сергіївні – художникові-живописцю, м.Одеса

ДІДЕНКО Тетяні Іванівні – художникові-живописцю, графіку, м.Київ

МИХАЙЛЮКУ Михайлу Миколайовичу – скульпторові, м.Ужгород.

Президент України П.ПОРОШЕНКО
28 червня 2017 року

Якщо ви знайшли помилку чи одрук, будь ласка, виділіть фрагмент тексту й натисніть Ctrl+Enter.

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".

〉〉 Кожен прихильник "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції. Become a Patron!

Ми виправдовуємо довіру!

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter.

 

- реклама -

Не проґавте найцікавіше!

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з вартими уваги статтями "Новинарні".

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: