Міноборони в соцмережах відреагувало на допис із фото схудлих і знесилених бійців другого механізованого батальйону 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ імені князя Романа Великого, які прикомандировані до другого батальйону 30-ї ОМБр імені князя Костянтина Острозького.
На це звернуло увагу ZN.ua.
Як пише видання, у соцмережі Threads користувачка із ніком i.petrovna оприлюднила кадри схудлих бійців, зазначивши, що вони залишилися на позиції без їжі та питної води, а “командування не реагує” на цю ситуацію.
“Бійці втрачають свідомість від голоду, пʼють дощову воду. Зі звʼязком теж проблеми”, – сказано в повідомленні.
З офіційного акаунта Міністерства оборони під цим дописом відповіли, що “відповідні командувачі звернули увагу на цю ситуацію”.
“Командир 14-ї бригади взяв це питання на контроль. Попри ускладнену логістику, намагаються вирішити питання із забезпеченням хлопців та їх заміною. До таких ситуацій не має доходити, але обстановка на різних напрямках фронту буває доволі критичною. Командування бригади та корпусу на зв’язку з рідними”, – зазначили в МОУ.
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!