Відповідно до стандартів НАТО в ЗС України з’являться нові сержантські звання

 

У парламенті перебуває на розгляді законопроект “Про внесення змін до деяких законів України щодо військових звань військовослужбовців”. Про це на брифінгу 9 червня повідомила начальник управління комунікацій та преси Міністерства оборони Оксана Гаврилюк.

За її словами, документ передбачає встановлення нових військових звань сержантського і старшинського складу.

Це армійські військові звання штаб-сержант, майстер-сержант, старший майстер-сержант, головний майстер-сержант, а також корабельні військові звання штаб-старшина, майстер-старшина, старший майстер-старшина та головний майстер-старшина.

“Законопроект покликаний підвищити роль сержантського і старшинського складу Збройних сил України у навчанні, вихованні, підготовці особового складу та виконанні завдань за призначенням відповідно до стандартів НАТО”, – сказала Гаврилюк.

Законопроектом вносяться зміни до закону України “Про військовий обов’язок та військову службу”, Статуту внутрішньої служби та Дисциплінарного статуту ЗСУ.

Загалом на розгляді в адміністрації президента, Верховній Раді та секретаріаті Кабінету Міністрів перебуває 26 проектів нормативно-правових актів, що забезпечують реалізацію реформ у сфері оборони, повідомила Гаврилюк.

Читайте також:
Планується запровадити нові звання ЗСУ для складу сержантів і старшин, – МОУ

Сержантська реформа: в Десні працює військова частина без жодного офіцера

Затверджено нові погони й предмети однострою ЗСУ. ФОТО

 

 

〉〉  Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter

 

〉〉 Найкращий лайк - переказ 50 грн. для гонорарів авторам "Новинарні".