Справу кримських дезертирів Одинцова і Баранова передали до суду

 

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України закінчила досудове розслідування та направила до суду обвинувальні акти щодо колишніх військовослужбовців Збройних сил України, які зрадили присязі і перейшли на бік Росії.

Як зазначає “Новинарня“, обвинувачені – російські військові Олександр Баранов та Максим Одинцов, які 20 листопада ц.р. були затримані СБУ в буферній зоні КПВВ “Чонгар” на межі з окупованим Кримом при спробі отримати сфальшовані документи про нібито закінчення ними військових ВНЗ в Україні.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, колишні молодший сержант і прапорщик, проходячи службу в одній з військових частин Криму, під час окупації півострова не виконали наказу про прибуття до нового місця служби та залишилися на окупованій території. У зв’язку з цим їх оголосили в розшук. Пізніше вони уклали контракти про проходження військової служби в російській армії. Співробітники Служби безпеки затримали дезертирів на території України.

Військова прокуратура України вручила затриманим письмові повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 408 (“дезертирство”) та ч. 1 ст. 111 (“державна зрада”) ККУ.
Незабаром суд повинен розглянути їх справи.

Читайте також:
Російські дипломати хочуть побачитися із затриманими українськими дезертирами з Криму

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *