На місцевих виборах було розпочато майже півтисячі кримінальних справ, більшість із них – підкуп

 

На чергових місцевих виборах в Україні було розпочато 422 кримінальних провадження, більшість із них стосувалася підкупу виборців. Про це повідомляє прес-служба громадянської мережі “Опора” у “Фейсбуці”.

“За даними “ОПОРИ”, отриманими протягом липня – початку вересня 2016 р., на чергових місцевих виборах в Україні було розпочато 422 кримінальних провадження за статтями 157-160 Кримінального кодексу України”.

Крім того в “Опорі” повідомляють, що найбільше досудових розслідувань стосувалися підкупу виборців – 159, розслідувань за статтею 160 Кодексу та випадків перешкоджання виборчому праву громадян, роботі виборчої комісії та офіційного спостерігача – 97 розслідувань (стаття 157).

При цьому найбільшу кількість досудових розслідувань на місцевих виборах зафіксовано у Чернігівській (46), Київській (44), Дніпропетровській (40), Одеській (40) областях, м. Київ (42).

Зазначається, що станом на початок вересня 2016 року слідчими було прийнято рішення закрити майже 65% кримінальних проваджень, розпочатих на чергових місцевих виборах в Україні. З 442 кримінальних проваджень 272 було закрито, 66 завершилися направленням до суду обвинувальних актів, 84 досі розслідуються.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *