В Росії заблокували доступ до Українського кризового медіа-центру через публікацію за 2015 рік

 

“Роскомнадзор” заблокував доступ до сайту Українського кризового медіа-центру на території Російської Федерації. Відповідне повідомлення надійшло сьогодні, повідомляє прес-служба УКМЦ.

Підставою для блокування став прес-реліз за брифінгом Мустафи Джемілєва, Рефата Чубарова та Ленура Іслямова щодо громадської блокади Криму, опублікований ще 8 вересня 2015 року.

“Направляється повідомлення про обмеження доступу до інформаційного ресурсу в інформаційно-телекомунікаційних мережах, у тому числі мережі “Інтернет”, на підставі вимоги Генеральної прокуратури Російської Федерації” від 26.08.2016 № 27-31-2016/Ид3637-16, як такого, що містить заклики до масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності, участі у масових (публічних) заходах, що проводяться із порушенням встановленого порядку”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що власник інформаційного ресурсу зобов’язаний “негайно видалити інформацію” і після цього “направити повідомлення про це у Федеральну службу нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій та масових комунікацій, з метою проведення перевірки і відновлення доступу у разі підтвердження факту видалення”.

Команда Українського кризового медіа-центру заявляє, що не видалятиме жодних публікацій із сайту УКМЦ на підставі цієї вимоги.

“Називаючи заяви лідерів кримськотатарського народу “екстремістськими”, Генеральна прокуратура Російської Федерації мала б не забувати, що РФ анексувала батьківщину корінного народу Криму, порушивши низку норм міжнародного законодавства. Претензії Генеральної прокуратури РФ і “Роскомнадзору” – це черговий приклад наступу на свободу слова, що здійснюється під тим же прикриттям “боротьбою з екстремізмом”, що й арешти кримськотатарських активістів та українських патріотів і заборона діяльності “Меджлісу”. Як громадська організація, створена з метою надавати об’єктивну інформацію про події в Україні, ми не будемо підпорядковуватися цензурі, тим більше з боку держави, що веде гібридну війну проти України”, – заявили в медіа-центрі.

Читайте також:
У Криму кримськотатарський телеканал ATR заблокували також в інтернеті

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *