Понад 60% підприємств України платять зарплати “в конвертах”

 

“Тіньові” зарплати своїм працівникам виплачують 60,6% перевірених Державною фіскальною службою України підприємців. Про це повідомляє прес-служба ДФС в “Фейсбуці.

“Під час перевірок платників податків на дотримання податкового законодавства щодо “повноти нарахувань і виплат заробітної плати та інших доходів своїм працівникам порушення зафіксовано в 60,6 % перевірених платників”, – сказано в повідомленні.

За його словами, найпоширенішими порушеннями залишаються “тіньові” зарплати та використання необлікованої праці робітників.

“Несумлінні роботодавці завдають шкоди не лише бюджету, оскільки не сплачують відповідні податки та єдиний внесок, а, у першу чергу, самим працівникам, позбавляючи їх права на соціальний захист та достойну пенсію. За результатами перевірок до бюджетів донараховано близько 272 млн грн ПДФО, 61 млн грн ЄСВ у та понад 6 млн грн військового збору”, – директор Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павло Дроняк.

Посадовець також розповів, що завдяки вжитим заходам протягом січня-липня поточного року співробітниками ДФС було виявлено понад 92 тис. найманих осіб, праця яких використовувалася без укладання трудових угод. До бюджетів сплачено понад 28 млн грн ПДФО та понад 31 млн грн ЄСВ.

Крім того, виявлено понад 32 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без офіційної реєстрації. Вони сплатили до бюджету близько 15 млн грн податків.

Читайте також:
Гройсман подумає, як підвищити пенсії і зарплати без популізму

Польща зрівняє зарплати для своїх громадян та заробітчан з України

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *