Зарплата в голови ЦВК і його заступників вдвічі більша, ніж у Порошенка та Гроймана

 

Зарплата голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського за липень становила мйже 51,2 тисячі гривень. Про це повідомляють “Українські новини” з посиланням на відповідь секретаріату ЦВК на запит агентства.

Згідно з відповіддю, оклад голови комісії становить 15 тисяч гривень, а його заступників – 13,5 тисячі гривень.
При цьому розмір зарплати Охендовського за липень склав 51 180 гривень, його заступників Андрія Магери – 47 925 гривень, Жанни Усенко-Чорної – 47 466 гривень.

Нагадаємо, після із 1 травня Кабінет Міністрів встановив нові посадові оклади президенту України – у розмірі 28 тис. грн., прем’єр-міністру – 20 тис. грн.

Тобто заробітки керівників Центрвиборчкому майже вдвічі вищі, ніж у президента Петра Порошенка, і майже в 2,5 раза вищі, ніж у прем’єра Володимира Гройсмана.

Як відомо, термін перебування на посадах більшості членів ЦВК давно закінчився. Два з 15 членів комісії вже два роки пересиділи свою каденцію.
Під тиском громадськості на початку червня президент Петро Порошенко вніс у Верховну Раду подання на новий склад Центрвиборчкому, але новий кадровий склад наразився на критику через непредставлення в ньому деяких фракцій і не був затверджений. Однією з причин того, що питання “зависло”, стали довибори до ВР у семи округах 17 липня.

Читайте також:
Андрій Магера: Новий склад ЦВК з самого початку підриває довіру до себе

Банкова бачить новою головою ЦВК Світлану Кустову, – джерело

Справа про корупцію в ЦВК: голова та заступник Центрвиборчкому
відмовилися проходити поліграф

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *