Підрозділи “армії ДНР” панічно залишають передові позиції. Ситуацію рятує командувач з Росії

 

Майже третина новоприбулого особового складу 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (місце дислокації – Новоазовськ) панічно залишили передові позиції на Маріупольському напрямку. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

З огляду на це командування 9 ошмп мп 1 АК змушене провести позачергову ротацію та запросити в корпусу додаткове посилення боєготовими підрозділами.

Для впорядкування ситуації до штабу 9 ошмсп мп прибув командувач 1 АК ЗС РФ (так звана “армія ДНР”) генерал-лейтенант Валерій Асапов.

У свою чергу командири 100-ї окремої мотострілецької бригади (Донецьк), щоб припинити панічні настрої в передових підрозділах, вирішили знімати найактивніших панікерів із передової, відправляти в тил та піддавати кримінальному переслідуванню.

За даними розвідки, документи на дострокове припинення контракту з подальшою передачею справи до органів військової прокуратури РФ підготовлено на громадянина Росії Михайлова Павла Вікторовича (МИХАЙЛОВ Павел Викторович), 30.08.1990 р.н., проживає за адресою: м. Москва, вул. Свободи, буд. 89, корп. 2, кв.24.

Читайте також:
АТО: загинули двоє українських військових і п’ять бойовиків

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *