Садовий вважає, що Грибовицьке сміттєзвалище підпалили за вказівкою згори

 

Міський голова Львова Андрій Садовий вважає, що на Грибовицькому сміттєзвалищі було скоєно підпал з метою дискредитувати його і відправити у відставку.
Про це мер сказав в інтерв’ю телеканалу Еspreso.tv.

“Я розумію, що мета мала бути така: Львів мав би бути повністю завалений сміттям – і Садового геть. Те, що вони не змогли зробити протягом 5 років, вони хотіли зробити зараз, цинічно використавши біду, що сталася”, – заявив Садовий.

Він також наголосив, що “буквально наступного дня після підпалу” депутати Львівської міськради від ВО “Свобода” почали оголошувати про скликання позачергової сесії.

“Хоча я їм говорив: «Хлопці, біда. Треба бути разом. Рятувати». Ні, в них були зовсім інші плани”, – зауважив мер.

При цьому Садовий зізнався, що не знає, хто стоїть за, як він вважає, підпалом. Але на запитання, про який рівень ідеться – львівський чи київський, столичний, відповів:

“Та ви що. Львівський рівень, це коли «УНСОвці» вриваються в міську раду і трощать все всередині спільно зі «свободівцями» – оце львівський рівень. А я думаю, що диригенти десь, напевно, вище“.

Він також зауважив, що перший заступник голови адміністрації президента Віталій Ковальчук, який у дні пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі перебував у Львові, з ним не спілкувався.

“Ну, він власне відповідає за регіональну політику, і коли мова йде про ті чи інші координації – він завжди максимально активний. Але він мені не телефонував стосовно свого перебування у Львові. Я з ним не спілкувався”, – зазначив Садовий.

Львівський голова також поскаржився, що йому дуже складно розв’язувати проблеми, які потребують сприяння на рівні державної влади, бо у відповідь від нього вимагають вплинути на голосування фракції “Самопоміч” у парламенті:

“Завжди, коли треба вирішити львівську проблему мені завжди говорять: «А як там фракція “Самопомочі” у Верховній Раді проголосує по тому чи іншому питанню?».

Садовий також припустив, що тиск на нього триватиме й надалі.

“Можуть ще якусь провокацію зробити. Можуть арештувати, посадити в тюрму. Це реалії нашого часу. В наш час до всього треба бути готовим”, – заявив мер Львова.

Як писала Новинарня, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі стався завал після великої пожежі. 31 травня рятувальники знайшли під завалами тіла трьох своїх колег.

Пожежа, яка поновилася на сміттєзвалищі, спричинила прохання місцевої влади оголосити у Львові надзвичайну екологічну ситуацію та виступи львів’ян проти мера Андрія Садового.

Читайте також:
Садовий заявив, що залучити Нацгвардію була вказівка президента.
Аваков стверджує інше

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

1 відгук

  1. Наталія

    16/06/2016 00:18 at 00:18

    Може є ще такі чудакуваті у Львові, що вірять тому брехунцю, але його вже давно пора списувати за непригодністю і самонеміччю. Все, що міг він уже і зробив, і вкрав, і відкатав. Більше від нього годі очікувати, з огляду на його темне минуле. Життя можна розпочати з чистого листа, але найважче змінити почерк. Задік організував у нашому місті корупційні схеми з відкатами, фіктивними тендерами і стихійними будовами на прибудинкових територіях, дитячих майданчиках і паркових зонах. Земельні аукціони у минулому або цілком фіктивні. Звісно, що і сміттєбізнес він би доручив вести тому з його оточення, хто би запропонував більший куш, а не іноземним інвесторам… Чи ремонтують дороги чи заробляють на дорогах знають компетентні органи, але будуть мовчати, поки містера Долю не поженуть ГЕЦЬ. Глянути б на його “групу підтримки”… Яблуко від яблуні… Бізнес процвітає, а культура мовчить і чекає свого часу. Мимоволі згадуєш: Борітеся – поборете, вам Бог помагає…

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *