Відбулися перші відправки у війська призовників весни-2016

 

Сьогодні, 11 травня, в кількох містах України відбулися урочисті проводи з нагоди першої відправки юнаків до лав Збройних сил у рамках весняного призову.

Як повідомила прес-служба Міноборони, урочистості відбулися на збірних пунктах зокрема Одеського, Миколаївського, Чернівецького обласних військкоматів.

Повідомляється, що в ході весняної призовної кампанії ЗСУ та інші силові структури поповнять близько 800 одеситів та мешканців Одещини, 685 юнаків із Миколаївщини, 444 призовника з Буковини.

У Міноборони нагадують, що військовослужбовці строкової служби не направлятимуться до зони проведення антитерористичної операції.

Призов на строкову військову службу громадян 20-27-річного, які раніше не служили і не мають права на відстрочку, почався 5 травня відповідно до указу президента.
Загалом у рамках весняного призову-2016 має бути призвано 16615 українців. Із них у Збройних силах будуть служити 8015 осіб, у Нацгвардії і Держприкордонслужбі — по 4 тисячі, у Державній спецслужбі транспорту – 600 чоловік.

Читайте також:
В Україні стартував призов строковиків: кого, скільки, навіщо

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *