Делегати ПАРЄ під час сесії встали з плакатами #‎FreeSavchenko

 

Делегати Парламентської Асамблеї Ради Європи сьогодні, 18 квітня, під час сесійного засідання підвелися в залі на підтримку українки Надії Савченко з вимогою її негайного звільнення.
Про це повідомив голова української делегації у ПАРЄ Володимир Ар’єв.

“Делегати тримали в руках плакати #‎FreeSavchenko. Президент Асамблеї Педро Аграмонт заявив, що вимагає звільнити Савченко. Така акція в залі – перша в історії цієї організації”, – написав Ар’єв на своїй сторінці в соцмережі.

Варто зазначити, що народний депутат України, делегат ПАРЄ Надія Савченко, незаконно засуджена в Росії до 22 років позбавлення волі, вже 12 днів тримає сухе голодування, приймаючи лише крапельниці з глюкозою.

Сьогодні, на початку весняної сесії ПАРЄ, запит на термінові дебати у справі Надії Савченко зник із переліку питань порядку денного Асамблеї.
Питання незаконного ув’язнення й засудження української військової Савченко буде обговорене на ПАРЄ в четвер, 21 квітня, серед інших “українських питань” у рамках доповіді “Гуманітарні питання щодо осіб, захоплених під час війни в України”.

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт у своїй заяві перед відкриттям квітневої сесії сьогодні, 18 квітня, закликав Росію негайно звільнити Надію Савченко.

Читайте також:
Савченко “на межі”

ПАРЄ заборонила євродепутатам відвідувати окуповані райони Донбасу й Крим

Новим головою ПАРЄ став прибічник “діалогу” із забаненою Росією

Росія оголосила свій “геніальний” спосіб вийти з-під санкцій ПАРЄ

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *