Найєм: Результат референдуму в Нідерландах – вирок Порошенку

 

Мустафа Найєм
народний депутат від Блоку Петра Порошенка

(FB)

Незалежно від того, якою буде остаточна явка на референдумі в Нідерландах, його результат – це вирок особисто Петру Порошенко. Не країні, не війні, не жителям Нідерландів. Це вирок президентові країни, який, маючи всі повноваження, протягом двох років системно й наполегливо між минулим і майбутнім обирав минуле; який, всупереч людському гвалту і своїм же декларованим гаслам, обирав у партнери “еліту” й олігархів, а не громадянське суспільство та нове покоління.

Ми можемо скільки завгодно будувати коаліції на міжнародній арені, розповідати про успішну зовнішню політику, та в кінцевому підсумку країні дають оцінку не Меркель, Кемерон або Оланд, а рядовий житель Європи, для якого ми асоціюємося не з полум’яними виступами і вигаданими KPI, а з передовицями світової преси, що фіксують реальність, а не плани, наміри і мрії.

Читайте також:
Голландці на референдумі сказали “ні” асоціації з Україною

Обнадіює лише одне. На сьогоднішній день ми всі – люди, активісти, журналісти, всі, в кого горять очі і кому все це остогидло – сильніші за цю змову, свідому чи вимушену.

Називайте мене наївним або дурним, але я вірю, що історично ми обов’язково переможемо.

Головне – не втомитись, не зірватись в істерику, а зціпити зуби, набратися досвіду, сміливості й методично взяти відповідальність у свої руки.
Якщо і коли ми зможемо, жителі Гааги, Амстердама, Роттердама або Утрехта, які проголосували проти, пошкодують про результати сьогоднішнього референдуму. Я вірю.

Читайте також:
Найєм: БПП реанімує політичну корупцію та поняття “тушок”

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *