Британія подвоює допомогу Міністерству оборони України

 

Велика Британія ухвалила рішення про подвоєння допомоги Міністерству оборони України. Про це сьогодні, 17 березня, сказала на брифінгу в Києві міністр з питань збройних сил Об’єднаного Королівства Пенні Модант.
Член британського уряду також зазначила, що її візит є дійсним свідченням солідарності з Україною, повідомляє управління комунікації і преси Міноборони України.

“Нещодавно відбулася важлива дата — друга річниця незаконного вторгнення РФ на територію Україну.
Ми відчуваємо гордість за Україну і за ті зміни, що відбулися останнім часом. Ця гордість формується в наших політиків, які уважно стежать за подіями в Україні. Ця гордість передається нашим військовим, яких ми направляємо сюди, які у тісній співпраці з українськими військовослужбовцями, пліч-о-пліч, надають їм допомогу у процесі підготовки”, – зазначила пані Модант.

Велика Британія надавала і продовжуватиме надавати комплексну допомогу Міністерству оборони України, сказала вона. І одним з елементів такої допомоги є участь у процесі підготовки та навчанні військовослужбовців Збройних Сил України.

Оборонні відомства Києва й Лондона домовилися про подальшу тісну співпрацю та підписали меморандум щодо цього.

“Велика Британія прийняла рішення подвоїти допомогу. Окрім того, ми продовжимо надавати дорадчу допомогу. Це передбачено і підписаним сьогодні меморандумом у сфері оборони, який відкриває для нас низку нових можливостей, нових проектів. І ми з нетерпінням очікуємо на початок реалізації цих проектів”, – повідомила міністр з питань ЗС Великої Британії.

Модант підкреслила, що її країна прагне допомагати Україні як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі.

Читайте також:
Конфлікт НАТО й Росії: Британія тренується перекидати свою армаду в Україну

Міністр оборони Канади оцінив реформи ЗСУ
та центр миротворчості на Яворівському полігоні

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *