Мер-сепаратист запустив референдум проти перейменування Красноармійська

 

Ольга Лень
журналіст (Київ), колишня радник голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації з питань інформаційної політики

Мер-сепаратист запустив референдум проти перейменування Красноармійська (FB)

У Красноармійську [Донецької області, підконтрольна Україні територія] вирішили провести референдум з питанням: «Как вы относитесь к возможному переименованию Красноармейска?».

Тобто поставили під сумнів необхідність виконання Закону України про декомунізацію.

Очікувано, якщо згадати, що нинішній мер міста Руслан Трєбушкін, який на підтанцьовці в “Опоблока” прямо заперечує необхідність декомунізації, ще в якості мера Димитрова возив “тітушок” на Майдан і лише тому не бігав з “аквафрешем” [російським прапором], що спецназ ГРУ не встиг добратися до його міста.

Саме задля обрання цього персонажа мером Красноармійська вибори в місті спочатку намагалися сфальсифікувати за активної участі голови ЦВК Охендовського, а далі “Опоблок” зробив все можливе і неможливе, аби провести нове голосування без покарання винних за ці спроби. І треба визнати, що їм все вдалося. Бо і в адміністрації Президента, і в уряді, і в усіх політичних партіях коаліції, крім “Батьківщини”, відмовилися від боротьби й пасивно спостерігали цей ганебний процес.

Хіба дивно, що так швидко виникла подібна ініціатива, якщо жоден мер-сепаратист на Донбасі досі не отримав вироку з ув’язненням?
І це вже прямий наслідок виправдального вироку мера Дебальцева. І дня не пройшло.

Читайте також:
Найєм: Оскаржуємо рішення суду про виправдання мера-сепаратиста з Дебальцевого

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *