Депутат Тимчук проти “дятлів” Генштабу, які не хочуть вирішувати вже вирішене за них питання

Ворота території Міноборони та Генштабу ЗС України. Фото "Новинарні"

 

Дмитро Тимчук
військовий журналіст, координатор групи “Інформаційний спротив”,
народний депутат України від “Народного фронту”

(FB)

Я вже торкався теми «армійського маразму» в нашому Генштабі. Хочу представити документи, яскраво його ілюструють. Якщо в поведінці ГШ ЗСУ є хоч крапля логіки – дуже хочеться зрозуміти.

Суть у наступному. В ході досліджень групи “Інформспротив-Харків” ситуації в сфері безпеки в регіоні ми виявляємо таке. У смт Борова Харківської області свого часу перебував Ізюмсько-Борівський міжрайонний військкомат. Коли розвалювали армію, його розформували, а будівлю військкомату передали в комунальну власність. Однак з початком агресії Росії військкомат знову створили, і зараз його співробітники на пташиних правах туляться в приміщеннях місцевого будинку культури.

Зрозуміло, що самим співробітникам військкомату таке «місце розташування» ніяк не подобається – враховуючи, що поруч розташована нормальна будівля, де вони раніше були господарями і працювали в нормальних умовах.
При цьому мер селища Борова, розуміючи ситуацію, також виступає за те, щоб повернути будівлю військкомату військовим, і навіть згоден вирішити питання з частковим фінансуванням її ремонту, а також із залученням для цього спонсорів, що й повідомив в особистому спілкуванні, а потім виклав в офіційному листі.

Я по своїй наївності думав, що такого повороту в Генштабі (а саме йому підпорядковані військкомати) зрадіють – фактично за них вирішили їх ню ж проблему.
Словом, я пишу запит на керівництво Генштабу, в якому вказую:
1. Колишню будівлю військкомату місцева влада із задоволенням передасть із комунальної власності назад у власність МО. Офіційний лист мера додаю.
2. Будівля потребує ремонту, і значну частину в його фінансуванні місцева влада бере на себе, а також готова залучити спонсорів, що зазначено в тому ж листі.
3. Прошу визначити відповідальну особу, щоб вивчити ситуацію і розглянути питання щодо вирішення проблеми.

На перше моє повідомлення Генштаб не реагує. Ну плювати вони хотіли на українське законодавство з приводу депутатських звернень – така справа. Пишу друге.

Нарешті Генштаб мені відповідає: будівля військкомату перебуває в комунальній власності і потребує ремонту, тому переселити туди військкомат можна за умови передачі будівлі у власність МО і проведення ремонту.

Тобто тупо переказує мені те, що я сам і повідомив, тільки проігнорувавши моє повідомлення про можливе вирішення питання… Ну просто феєричне «рішення» проблеми.

Хочу заспокоїти Генштаб: я цією темою більше не займаюся. Якщо ви самі категорично і безповоротно не хочете вирішувати власні проблеми, то, пардон, якого біса я паритиму собі мізки їх рішенням?
У мене напрошується слово «дятли», але я не хочу ображати цих милих і корисних птахів.

Читайте також:
Чергової мобілізації може не бути, якщо набереться достатньо контрактників, – РНБО

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *