Після Wildberries настала черга Ozon: у Міноборони України підтвердили ураження російського маркетплейсу

Сили оборони України уразили логістичний хаб російської компанії Ozon у місті Чапаєвськ Самарської області.

Ураження підтвердили в Міністерстві оборони України.

“Систематичні удари по центрах зберігання товарів подвійного призначення ускладнюють логістику противника і негативно впливають на економіку РФ загалом. Після того як українські підрозділи уразили 15 найбільших логістичних хабів Wildberries, настала черга Ozon. Наші далекобійні санкції працюють — ефектно та ефективно”, — йдеться в повідомленні Міноборони.

Читайте також:
Сили оборони уразили найбільший у Поволжі розподільчий центр маркетплейсу OZON

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна