У Фінляндії планують запустити виробництво українських дронів для ЗСУ

Фінська технологічна компанія Innokas планує створити у Фінляндії виробничі потужності для безпілотних систем, які постачатимуть Збройним силам України. Для цього компанія підписала меморандум про взаєморозуміння з українським виробником дронів Airlogix.

Про це Innokas повідомила у пресрелізі, передає видання Yle.

Виробництво у Фінляндії базуватиметься на безпілотних системах, розроблених українською Airlogix. Українська компанія також надаватиме технологічну експертизу для організації виробничого процесу.

Меморандум підписали в межах ініціативи Build with Ukraine (“Будуємо з Україною”). Її мета — розширити оборонне виробництво в європейських країнах, щоб збільшити постачання безпілотних систем для українських Сил оборони.

“Ми розглядаємо це партнерство передусім як практичний внесок у підтримку України. Наше завдання — допомогти розширити виробництво цих систем у Фінляндії та збільшити кількість обладнання, що постачається в Україну”, — заявив генеральний директор Innokas Янне Костамо.

За даними фінської компанії, безпілотні системи Airlogix уже використовувалися українськими військовими під час війни.

Меморандум представники Innokas та Airlogix підписали цього тижня на виставці оборонної промисловості в Данії.

У компаніях не уточнили, коли саме у Фінляндії планують розпочати виробництво та яких обсягів воно має досягти.

Читайте також:
Фінляндія виділяє 28,5 млн євро на електростанції для України

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна