Через атаку дрона РФ. На Донеччині загинув працівник Маріупольської МВА під час будівництва фортифікацій

 

Під час виконання робіт із будівництва фортифікаційних споруд на Донеччині загинув працівник одного з комунальних підприємств Маріупольської міської військової адміністрації. Чоловіка звали Олександром.

Про це 23 липня повідомив начальник Маріупольської МВА Вадим Бойченко.

За його словами, 23 липня дорогою до місця виконання робіт на території Слов’янської громади техніка, якою керував Олександр К., була атакована російським безпілотником на оптоволоконному управлінні. Внаслідок ворожого удару він отримав поранення, несумісні з життям.

“Попри постійні обстріли та ризики, роботи тривають. Від початку виконання завдань силами комунальних підприємств Маріупольської міської військової адміністрації вже збудовано 57 кілометрів фортифікаційних укріплень та 3 взводні опорні пункти. До цих робіт залучено 24 працівники та 9 одиниць спеціалізованої техніки.
На жаль, ворог продовжує атакувати людей і техніку, які забезпечують виконання цих важливих завдань. Якщо раніше ми втрачали лише техніку, яку російські війська системно намагаються знищити, то цього разу ми втратили найдорожче – життя нашого працівника”, – написав Бойченко.

Читайте також:
У ДТП під час евакуації поранених загинув “госпітальєр” Олександр “Банкір” Водолажський

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна