
Військовослужбовці Нацгвардії, у яких СЗЧ зафіксували до 12 червня 2026 року, відтепер також можуть по-новому повернутися на службу.
Про це повідомило у вівторок, 23 червня, Міністерство оборони України.
Новий механізм, який вже працював у ЗСУ, передбачає повернення на службу без батальйону резерву, з можливістю самому обрати частину з визначеного переліку, отримати підтримку контакт-центру на всіх етапах та відновити грошове та інші види забезпечення.
Щоб скористатися механізмом, необхідно до 20 вересня 2026 року подати рапорт в Армія+.
При цьому у додатку потрібно здійснити наступні кроки:
За даними Міноборони, термін розгляду рапорту — чотири доби. У випадку погодження рапорту протягом трьох діб готується наказ командувача Нацгвардії про переведення.
В Армію+ надходить сповіщення про готовність наказу і після цього військовий має прибути до обраної частини у термін 2 доби.
У Міноборони зазначають, що після погодження рапорту в Армія+ з’явиться статус «У дорозі», який підтверджує, що військовий добровільно повертається на службу.
Після прибуття до нової частини військового зараховують до особового складу і поновлюють йому всі види забезпечення.
Читайте також:
Уже майже 200 військових подали рапорт на повернення із СЗЧ через Армія+
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!