СБС атакували цілі на оперативній глибині противника. ВІДЕО

У ніч на неділю, 24 травня, підрозділи Сил безпілотних систем атакували низку цілей на оперативній глибині противника.

Про це повідомив командувач СБС Роберт “Мадяр” Бровді, опублікувавши відеодобірку ударів.

За його словами, внаслідок нальоту українських БПЛА було уражено ворожу логістику та засоби протиповітряної оборони, серед яких:

  • пускова установка зенітно-ракетного комплексу С-300 (Лазарівка, Донецька область);
  • радіолокаційна станція 9С19 «Імбир» (Стрітенка, Донецька область);
  • залізничні цистерни з паливо-мастильними матеріалами (Дебальцеве, Донецька область);
  • склад матеріального забезпечення (Докучаєвськ, Донецька область);
  • склад БП та МТЗ (Новоянисоль, Донецька область);
  • польовий армійський склад (Кремінівка, Донецька область);
  • тимчасовий пункт дислокації (Микільське, Донецька область);
  • розвідувальний безпілотник «Мерлін-ВР».

Читайте також:
“Мадяр” вирахував, скільки росіян треба знищувати дронами за добу для переламу у війні

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна